Zomato, onları kimin takip ettiğini “göremediğini” söylüyor, Post’un John Cena ile bir bağlantısı var

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Zomato, komik tweet’leriyle tanınır.

Çevrimiçi market alışverişi dağıtım platformu geçtiğimiz günlerde Twitter’da bir hata bulduğunu tweetledi. Bunlar, mikroblog platform koduyla ilgili sorunları bildiren kullanıcılar listesine yeni eklenenlerdir. Ancak Zomato’nun esprili tweet’leriyle tanındığını ve bu yazının da aynı yönde ilerlediğini belirtmek gerekir.

WWE yıldızı John Cena, Twitter’da Zomato’yu takip etmeye başladı ve yemek dağıtım servisi, güreşçinin sloganıyla dalga geçmekten kendini alamadı. Ünlü “Beni göremezsin” cümlesi, aslında John Cena’nın rakiplerinin onu görmesi için çok hızlı gitmesiyle ilgili bir şaka olarak tasarlanmıştı. Bununla birlikte, ünlünün sloganı o kadar viral oldu ki, internet ilgili memler ve filmlerle doldu.

Bay Cena, Twitter’da Zomato’yu takip etmeye başladığında, bununla ilgili komik bir tweet atmaktan kendilerini alamadılar. Yemek dağıtım şirketi bir ekran görüntüsü paylaştı ve şöyle dedi: “Hey @elonmusk bir hata tespit etti. Bu bildirimi aldım ama şu anda bizi kimin takip ettiğini göremiyorum.”

Hey @elonmusk bir hata keşfetti.
bu bildirimi aldım ama şu anda bizi kimin takip ettiğini göremiyorum. pic.twitter.com/iXf4u0Dj1I

— Zomato (@zomato) 10 Mart 2023
Gönderi, paylaşıldığı günden bu yana 33.000’den fazla görüntülenme ve 566 beğeni topladı.

Bir kullanıcı “John Cena, Chhola Bhature’ı arıyor” dedi.

Başka bir kullanıcı, “Twitter mühendisleri için bile zor olacak, çünkü hatayı görmezlerse düzeltemeyeceklerinden eminim” dedi.

Üçüncü bir kişi ekledi, “Haha şu anda güzel bir hamle (pazarlama).”

Başka bir kullanıcı, “Tıpkı teslimat ücreti eklendikten sonra bir indirim göremediğimiz gibi” dedi.

“Hey, @zomato bir hata buldu. %50 indirim kuponu aldım ama son sepet değerim %100 arttı” diye ekledi bir kişi.

Bir netizen, “Tıpkı bir Zomato siparişinin sonunda gizemli bir şekilde ortaya çıkan tüm gizli maliyetleri göremediğimiz gibi…” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Ordu, Doda of Jammu ve Keşmir’de 100 fit yüksekliğinde bir ulusal bayrak açtı