Yolcunun kendisine sürpriz hediye vermesi üzerine sürücü tepki gösterdi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Birisi “Bu çok tatlı” diye yorum yaptı.

Sosyal medya çeşitli Haber içerikleriyle doludur. Yemek pişirme Haberlarından DIY tüyolarına kadar her şeyi parmaklarınızın ucunda bulacaksınız. Ancak içimizde güçlü duygular uyandırabilen bir tür içerik vardır: rastgele nezaket eylemleri. Vatandaşların bize daha fazlasını yapma ve verme konusunda ilham veren bu inanılmaz derecede cömert jestlerine sıklıkla rastlıyoruz. Geçtiğimiz günlerde bir yolcunun sürücüye karşı dostça davranışını gösteren bir Haber ortaya çıktı. Video sosyal medyada dokuz binin üzerinde görüntüleme aldı.

Video, dijital yaratıcı Joyee tarafından Instagram'da paylaşıldı. Artık viral olan klip, okula gittiğinden beri işe gidip gelmesine yardım eden bir sürücüye yönelik düşünceli jestini gösteriyor. Joyee, çalışkan sürücünün plastik şişeden su içtiğini gördü ve ona yeni bir şişe sürprizi yaparak takdirini göstermeye karar verdi. Küçük ama içten bir iyi niyet jesti, özverisi ve sıkı çalışması için kendisine teşekkür etmeyi amaçlıyordu.

Videoda Joyee'nin bir arabada oturduğu ve aracı kullanan sürücünün olduğu görülüyor. Daha sonra kamerasıyla sürücünün plastik şişesine yakınlaşıyor. Birkaç dakika sonra Haber, Joyee'nin sürücüye yeni bir su şişesi verdiği yürek ısıtan anı gösteriyor. Adamın sürpriz hediye karşısında yaşadığı mutluluk ve sevinç internette herkesin kalbini kazandı.

Videodaki metin şu şekilde: “Bu sürücü beni her gün okuldan evime götürüyor. Ona bu plastik şişe yerine bir şişe vermeyi uzun süre düşündüm. Bugün İşçi Bayramı ve bugün ona elimden geldiğince bir şişe verdim.

Klip, yayınlandığından bu yana platformda 96.000'den fazla beğeni ve dokuz binin üzerinde görüntüleme topladı.

Bir kullanıcı, “Büyük ihtimalle bunu çocuklarına verecek… Ebeveynler böyledir, sizden iyi bir jest…” dedi.

Başka bir kişi “Bu çok tatlı” diye yorum yaptı.

Bir başkası şöyle yazdı: “Gülüşü her şeyi anlatıyor. Çok güzel bir jest.”

“Bu sıcak hava dalgasında bu eylem çok memnuniyetle karşılanıyor. Arabalar ısıtılıyor ve plastik bir şişede su aur garam ho jayega. Lütfen ona Matke Ka Thanda Pani'yi evden bu termosla getirmesini ve gün boyu içmesini söyle. Bir kişi, “Ayrıca yol kenarındaki bir içme suyu kaynağından doldurup sıcak yaz aylarında serin suyun keyfini çıkarabilir” diye yazdı.

Bir kişi şunları söyledi: “Olumsuzluk hakkında sık sık duyduğumuz bir dünyada, bunun gibi hikayeler etrafımızdaki nezaketin güçlü bir hatırlatıcısı oluyor.”

Başka bir Instagram kullanıcısı “Aferin” diye ekledi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın