Yapay zeka, Hogwarts’ın Büyük Partisi ile büyücülük dünyasını yeniden keşfediyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Resimler Voldemort’u Büyük Salon’da DJ olarak gösteriyor.

Yapay zeka, hayal gücümüzü yeni seviyelere taşıyan güçlü bir takım arkadaşı gibidir. Bu muhteşem teknoloji her yerde, sınırları zorluyor ve imkansız olduğunu düşündüğümüz şeyleri mümkün kılıyor. Yapay zeka bir kıvılcım gibi davranarak zorlu problemleri çözmekten sanat yaratmaya kadar her türlü alanda bizi daha yaratıcı kılıyor. Yapay zeka geliştikçe daha da güzel şeyler hayal etmemize ve yapmamıza yardımcı olacak, işleri yapma şeklimizi altüst edecek ve yeni olasılıkların önünü açacak.

İnternette viral hale gelen bir dizi yeni oluşturulmuş yapay zeka görüntüsünde, Harry Potter serisindeki karakterler bir partide tasvir ediliyor ve Voldemort’un DJ olarak yer aldığı alışılmadık bir yorum yapılıyor. İlk olarak 2001 yılında vizyona giren Harry Potter film serisi, tartışmalı yazar JK Rowling’in kitap koleksiyonunun bir uyarlamasıdır.

Gönderinin başlığı “1996’nın Büyük Hogwarts Rave’si” ve milyonlarca görüntüleme ve beğeni aldı.

Bir kullanıcı, “İnsanların farklılıklarını bir kenara bırakıp yapay zeka sayesinde iyi vakit geçirmelerini seviyorum” yorumunu yaptı.

Başka bir kullanıcı, “Tüm bu AI fotoğraflarından nefret ediyordum ama bunları beğendim” diye yazdı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın