Uçuş görevlisi aynı havayoluna geçiş yapan küçük kardeşine sürpriz yapıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Gönderi 4,6 milyonun üzerinde görüntüleme aldı.


Bir erkek ve kız kardeşin yürekleri ısıtan Habersu sosyal medyada viral oluyor. Klipte, bir uçuş görevlisinin, IndiGo'nun yer ekibinden uçağa binen “küçük kardeşini” şaşırttığı an kaydedildi. IndiGo'da uçuş görevlisi olan Riya Rajesh Deokar adlı kullanıcı Instagram'da sağlıklı Haberyu paylaştı. “Deokar ailesinden 6E ailesine! Küçük kardeşimle çok gurur duyuyorum. Seni çok seviyorum, tebrikler” diye yazdı kliple birlikte.

Videoda Bayan Riya'nın uçağa biner binmez kardeşine sarıldığı görülüyor. Kendisi IndiGo uçuş görevlisi üniformasını giyerken, erkek kardeşi de aynı havayolunun yer personeli üniformasını giyiyor. Klip devam ederken uçuş görevlisinin kız kardeşi, “küçük kardeşi” için hazırladığı sürprizi anlatıyor. Klipteki metinde “Gururlu bir kız kardeşin bakış açısı (bakış açısı)” yazıyordu.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:


Bayan Riya klibi 19 Şubat'ta paylaştı. O zamandan bu yana gönderi 235.000'den fazla beğeni ve 4,6 milyondan fazla görüntüleme aldı.

Bir kullanıcı, “Bu duygu yalnızca Avation çalışanları tarafından hissedilebilir ve anlaşılabilir” diye yazdı. “Çok güzel” dedi bir başkası.

“Bu kalbimi ısıttı! Mutlu kardeşler” yorumunu üçüncü bir kullanıcı yaptı. Dördüncüsü, “Bazı hediyeler çok değerlidir, bu da onlardan biri” dedi.

Ayrıca okuyun | İzle: İngiliz First Lady Akshata Murty, ailesi Narayana Murthy ve Sudha Murty ile Bengaluru'da kitaplara bakıyor

Bu arada, yürekleri ısıtan başka bir Haber da sosyal medyada viral olmuştu. Klipte pilotun uçuş görevlisi annesine yaptığı özel duyuru gösterildi. United Airlines'ın paylaştığı Haberda pilot, annesiyle aynı uçakta olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek annesine teşekkür etti.

Video, pilot Cole Doss'un yolculara hitap etmesi ve onları gemide karşılamasıyla başlıyor. Daha sonra uçuş görevlisi olan annesi nedeniyle bu uçuşun kendisi için özel olduğunu anlatıyor. “Bugün uçağa bindiğinizde nihayet United'daki en yetenekli uçuş görevlilerimizle tanıştınız.” Rahatınız için ama en önemlisi güvenliğiniz için oradalar. Pilot, “Bugün bizimle çalışan bu uçuş görevlilerinden biri sadece olağanüstü bir uçuş görevlisi değil, aynı zamanda benim olağanüstü annemdir” deyince yolcular alkışlamaya ve tezahürat yapmaya başladı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst