“Turistlerden Tac Mahal paylaşımı gönülleri fethetti”

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Yeni Delhi:

Koreli bir kadın geçenlerde ailesini Salwar Kameez’deki Tac Mahal’e götürdü. Bir etkileyici olan Jiwon, sosyal medyada Haber ve resimler paylaşarak Hindistan’daki deneyimlerini düzenli olarak belgeliyor.

Fotoğraflarda, Haberin Detaylarıda muhteşem Tac Mahal ile ailesinin yanında poz veren pembe bir şalvar kıyafeti giydiği görülüyor.

Jiwon, ailesinin oraya hemen aşık olduğunu ve “onlara inanılmaz Hindistan’ı göstermekten mutlu olduğunu” yazdı.

“Koreli Mama Papa Ki, Hintli Beti. Bugün aileme Tac Mahal’i gösterdim… ve onlar Tac Mahal’e aşık oldular. Size inanılmaz Hindistan’ı göstermek için sabırsızlanıyorum. Ve rehberimiz Hintçe konuştuğumu ve kurti giydiğimi söyledi, bu yüzden başından beri HintliyimN. Khubsurat Tac Mahal Ke Sath Sundar Gulabi Kurti, acha hai na? (Pembe kurti, güzel Tac Mahal ile güzel görünüyor, değil mi?)” başlığını okudu.

Paylaşıma çok sayıda kullanıcı tepki gösterdi. Bir kullanıcı “Mutlu bir aile” dedi. Bir başkası yorum yaptı: “Hint ve Kore Beti”.

Bir diğeri ekledi: “Umarım yapıyı ve yeri beğenirsiniz.”

Bazıları Jiwon’un annesini “Hint kültürüne” kabul etti.

Jiwon, YouTube’daki Haberlarından birinde Hintçeyi Haberlardan ve Google Çeviri’den öğrendiğini paylaştı. Blog yazarı, dili geliştirmek için yerel halkla konuşmaya çalıştığını da sözlerine ekledi.

Jiwon ayrıca “Hindistan’daki ilk şirket yemeği partisinden” bir Haber paylaştı. Kore’dekilerle karşılaştırarak, “Patronlarla dans etmeyi hiç beklemiyordum ama restorandaki Bollywood şarkıları beni dans ettirdi” dedi ve meslektaşlarımdan çok fazla heyecan geldi ve ayrıca içki içmem. alkol, ama kimse beni içmeye zorlamadı, bu yüzden çok eğlendim!!!! Dün geceki toplantıyı kesinlikle kaçıracağım.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın