Tinder randevusu nedeniyle Hawaii'deki yanardağda terk edilen kadın

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kadın, “Dünyanın alçak basınç bölgesinde bir çöküntü yaşadım” dedi.


Hawaii'de rüya gibi bir randevuya çıkacağını düşünen bir kadın, bir yanardağ bölgesindeki Tinder toplantısında terk edildi. Göre New York Postası, Julia DaOrazio, Tinder sevgilisi Jerry ile tanıştığında Hawaii'nin Büyük Adası'nda tatildeydi. İkili, Kailua-Kona şehir merkezinde buluştu ve Bayan DaOrazio, onun esnek ve arkadaş canlısı kişiliğinden hemen etkilendi. “Görüşme sorunsuz ilerledi ve kısa süre içinde benzer müzik zevklerine, benzer bir seyahat tarzına ve ortak kalça egzersizi sevgisine sahip olduğumuzu keşfettik” dedi.

Bayan DaOrazio, sevgilisine seyahatleri için üstü açık kırmızı bir Mustang kiraladığını söylediğini söyledi. İkili daha sonra göze çarpmayan yerlere gitti. Bay Jerry'ye Hawaii'de yapmak istediği şeylerin bir listesini anlattı. Daha sonra listedeki “en kolay ve en yakın aktivite” ile başlamaya karar verdiler.

Göre postalamakÇift, ilk maceraları için Makaula O'oma Patikası'nda yürüyüş yapmayı seçti. “Hawaii'deki birçok yürüyüş parkuru gibi, yemyeşil orman da doğal olarak gölgeliydi ancak bu bizi serin tutmaya yardımcı olmadı” dedi. “Bacak kaslarını çalıştırdıktan sonra plaj bizi çağırıyordu ve kısa süre sonra terimizi atmak için yerel olarak değişen kıyı şeridi nedeniyle Magic Sands olarak bilinen La'Aloa Bay Plajı'na doğru yola çıktık” diye ekledi.

Daha sonra ikisi birlikte harika vakit geçirdiklerini itiraf etti ve listedeki başka bir macerayı bitirmek için tekrar konuşmaya karar verdiler. İki gün sonra Bayan DaOrazio'nun odasında buluştular ama kadın, Bay Jerry ile ilgili “bir sorun olduğunu” hemen hissettiğini söyledi.

“O çatık kaşı tersine çevirmeyi umarak neler olup bittiğini çözmeye çalışıyordum. Sonunda, dünyadaki en aktif iki yanardağdan ikisinin bulunduğu Hawaii Volkanları Ulusal Parkı'na doğru yaklaşık üç saatlik bir yolculuğa çıkmak üzereydik. ” dedi.

Ayrıca okuyun | China Teen, en sevdiği yıldıza benzemek için 100 estetik ameliyata 4 Crore'dan fazla para harcadı

Bayan DaOrazio birkaç kez ortamı yumuşatmaya çalıştı ama randevusunun davranışları bir daha dostça olmadı. Hedeflerine vardıklarında ve Bayan DaOrazio yürüyüşe hazır olduğunda, Bay Jerry ona geri dönmek istediğini söyledi. Bay Jerry aniden, “Geri dönüş yolunu bulacağım,” dedi.

Bu Bayan DaOrazio'yu şaşırttı. “Ne? Yeni geldik! Buraya gelmek için üç saat yol sürdük” dedi kafası karışmış bir halde. “Evet, şehre otostopla döneceğim” diye yanıtladı.

O anda Bayan DaOrazio, bir yanardağ tarafından terk edildiğini fark etti. “Dünyanın alçak basınç bölgesinde bir çöküntü içindeydim. Benimle birlikte olmak dayanılmaz mıydı?

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst