Startup'ın kurucu ortağı ve meslektaşı Bengaluru'da trafik sıkışıklığında mahsur kaldı, sonra bu oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Paylaşım 18.000'den fazla görüntüleme aldı.

Hindistan'ın startup başkenti Bengaluru, son zamanlarda yalnızca şehirde gerçekleşebilecek benzersiz olayları vurgulayan birçok çevrimiçi meme'in odak noktası oldu. İnternette, Hindistan'ın bilişim başkentinde meydana gelen göz alıcı olayları tanımlamak için kullanılan bir kelime olan 'Bengaluru Zirvesi' anlarıyla ilgili birçok hikaye var. Başka bir örnekte, Bengaluru'nun rezil trafiği, startup'ın kurucu ortağı ve meslektaşı için verimli bir beyin fırtınası oturumuna dönüştü. Açık

Bay Parasher, Bengaluru'da yoğun trafikte sıkışıp kaldığında ofisine gidiyordu. Şans eseri meslektaşı ve komşusu Shival Srivastava ile tanıştı. Kırmızı ışıkta bekleme beklenenden çok daha uzun olduğundan ikili, yaklaşan girişimleri için “yeni bir işe alım akışı” için beyin fırtınası yapma fırsatını değerlendirdi.

Bir fotoğraf paylaşan Bay Parasher şöyle yazdı: “Bengaluru'ya taşınmadan önce, startup atmosferini ve ofisteki çılgın trafiği duymuştum ama bu verimli bir dolambaçlı yoldu!”

Aşağıya bir göz atın:

Bengaluru'ya taşınmadan önce startup atmosferini ve çılgın trafiği duymuştum.

Bugün güçlerini birleştirdiler! Kırmızı ışıkta takıldım, @_shivamsr ve yeni katılım akışımız hakkında beyin fırtınası yaptım. Ofise geç vardık ama verimli bir yoldu!
🚦
👨‍💻
pic.twitter.com/9NOtxBQfN5

— Ankit Parasher
🧂
(@AnkitParasher) 21 Mart 2024
Bay Parasher gönderiyi sadece birkaç saat önce paylaştı ve o zamandan bu yana 18.000'den fazla görüntüleme aldı. Yorumlar kısmında kullanıcılar yenilikçi açıklamalarda bulundu.

Bir kullanıcı “Trafik Işığı Girişimleri” diye yazdı. Bir diğeri, “Lanet yeni bir başlangıç fikri: Bangalor trafiğinde toplantılar düzenlemek” dedi.

Üçüncü bir kullanıcı, “Aracı yeni paylaşmış olsalardı Bangalore'da daha az trafik olurdu dostum” dedi.

Ayrıca okuyun | Kadın, artık öğretmen olan “en yaramaz” öğrencinin sağlıklı hikayesini anlatıyor. Gönderiye bakın

Bu arada, başka bir 'Bengaluru Zirvesi' anında, bir otomatik çekçek üzerinde görülen 'Uzlaşma yok, sadece mücadele' sloganı sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Resim X'te Akshat Tak kullanıcısı tarafından yayınlandı. X'teki gönderinin başlığında şöyle yazıyordu: “@peakbengaluru anı: Bangalore otomobil çekçek sloganları dünyanın en iyisidir.”

Başka bir örnekte, UB City Alışveriş Merkezi'nde saat başına 1.000 Rs'lik fahiş park ücretinin belirtildiği bir park tabelası sosyal medyada heyecan yarattı, milyonlarca görüntüleme topladı ve çevrimiçi tepki seline yol açtı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın