SRK’nın bir Alman kadınla rastgele sohbet ettiği eski Habersu interneti büyülüyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video, Twitter’da 5.000’den fazla görüntülendi ve çok sayıda yorum aldı.

Shah Rukh Khan’ın hayranları, Bollywood aktörünün bir Alman kadınla rahat bir şekilde sohbet ettiği bir Habernun viral hale gelmesinin ardından keyifli bir ziyafet içindeydi. Video, aktörün Hindistan’da bir proje üzerinde çalışan Alman bir kadınla konuştuğunu gösteriyor. Sohbet sırasında Shah Rukh Khan, kadına “Dil Toh Pagal Hai” izleyen ve Hint filmleri araştıran başka bir Alman kadından bahsetti. Biraz dürüst sohbet internette kalpleri kazanır.

Sohbet devam ederken, oyuncu ona çok fazla Alman filmi izlemediğini söyledi ve bir dahaki sefere yanında birkaç Alman filmi getirmesini istedi. İki dakikalık klip internette viral oldu. Video, Yoongienthusias tarafından Twitter’da yayınlandı, Habernun başlığında “TV’de gördüm ve izlemeden duramıyorum” yazıyor.

Videoyu buradan izleyin:

Tl’de gördüm ve izlemeden duramıyorum pic.twitter.com/hYCc7fDAD3

— s (@yoongienthusias) 9 Mart 2023
Şimdiye kadar, Haber Twitter’da 5.000’den fazla görüntülendi ve çok sayıda yorum aldı. Videoyu gördükten sonra internet büyülendi. Bir kullanıcı, “Yıllar önce bu özel röportajı ilk gördüğümde büyülenmiştim” diye yazdı.

Başka bir kullanıcı, “Bu adam gözleri ve kulakları canlandırmada her zaman çok iyidir” yorumunu yaptı.

Üçüncü kullanıcı şöyle yazdı: “Karmaşıkmışım gibi kıkırdardım. BU SADECE ONUNLA İLGİLİ BİR ŞEY.”

Dördüncü kullanıcı, “Sesi… ve gözleri… Liseli bir kız gibi kıkırdardım,” yorumunu yaptı.

“Bu çok iç açıcı. Umarım şimdiye kadar birkaç Alman filmi izlemiştir” diye yazdı beşinci.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

BJP, Karnataka’daki Rival’s Bastion’ı hedef alıyor, PM roadshow’a öncülük ediyor