Ryanair'in 2024 Met Gala temasını ele alması internette kazanıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Paylaşım 4 binin üzerinde görüntüleme aldı.

Avrupalı bütçeye uygun havayolu Ryanair, şikayetlere verdiği acımasız yanıtla tanınıyor. Havayolu yakın zamanda 2024 Met Gala temasına esprili bir yanıt paylaştı. Ryanair bunu medya kuruluşu Pop Crave'in moda etkinliğiyle ilgili gönderisine yanıt olarak yazdı. Şöyle yazdılar: “2024 Met Gala'ya sadece üç hafta kaldı – bu yılın kıyafet kuralı 'Zamanın Bahçesi'. Pembe rujlu dudaklar. “Öldürmek için doğdum, uçmaya zorlandım” dediler.

Öldürmek İçin Doğdu, Uçmaya Zorlandı https://t.co/FikUjpw85Qpic.twitter.com/LgSF5DCkaK

— Ryanair (@Ryanair) 16 Nisan 2024
Gönderi paylaşıldığı günden bu yana platformda 4 binin üzerinde görüntüleme ve 8 binin üzerinde beğeni aldı.

Bir kullanıcı, “Aynı ünlüleri rahatsız edici kıyafetlerle tekrar tekrar görmektense bunu görmeyi tercih ederim” dedi.

Bir diğeri şöyle yazdı: “Vay canına, bu çok güzel.”

Üçüncüsü şöyle dedi: “Bu inişler aslında insanları öldürecek.”

Dördüncü bir kişi şunu ekledi: “Ryanair'in tweet oyunu bir sonraki aşama!”

Bir kullanıcı şunu ekledi: “Bu arada diğer hangarda erkek arkadaşının ayı kostümlü uçağı yanıyor.”

Bir kişi, “Ryanair'in pazarlama ekibi çılgın” dedi.

“Yönetici, sen bu işte iyisin, sana bunu vereceğim. Geri dönüşleriniz, çekimleriniz ve çılgın atışlarınız sanki bir hile kodunuz varmış gibi,” dedi başka bir X kullanıcısı.

Daha önce, Ryanair ile Avrupa'ya seyahat eden bir kadın, pencere kenarı olduğunu düşündüğü koltuk için fazladan para ödemişti. Ama ne yazık ki koltuğunun penceresi yoktu.

Öfkeli yolcu, uçakta kendisine verilen koltuğun fotoğrafını Twitter'da paylaştı. Yolcu Martaverse fotoğrafla birlikte şunu yazdı: “Cidden @Ryanair pencere koltuğunun parasını ödedim.”

Havayolu daha sonra yolcuya aynı görselle yanıt verdi ancak acil durum kapısındaki küçük yuvarlak cam açıklığı çerçeveleyerek yolcuya aslında bir pencere koltuğu teklif ettiklerini haklı çıkardı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın