Patron, kar fırtınası sırasında hasta olmadıklarından emin olmak için tüm çalışanları topluyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video TikTok'ta 4 milyondan fazla izlendi. (Temsili görsel)

Şiddetli hava durumu uyarıları dünyanın birçok yerini etkiliyor, özellikle seyahat ve iş fırsatlarını etkiliyor. Bazı işçiler evlerinin rahatlığında çalışmalarına devam ederken, bazıları ise küçük bir sorunla karşı karşıya kalıyor. Şimdi Portland, Oregon'daki bir patron, çalışanlarından birinin, çalışanlarının kar fırtınası sırasında hastalanmaması için patronunun ne kadar çaba harcadığını gösteren bir Haber hazırlamasının ardından sosyal medyada viral oldu. Amirraa Ruffin, TikTok'ta patronunun sırf kar fırtınası sonrasında çalışanları bağırmasın diye herkesi alıp işyerlerine götürdüğünü iddia etti.

Bayan Ruffin, Haber paylaşım uygulamasında 4 milyondan fazla izlenme toplayan Habernun altyazısını “Ve ben de mağazanın bir gün boyunca kapalı kalmasına izin vereceğini umuyordum” diye yazdı. Klipte, işyerinin karlı otoparkında iş arkadaşlarıyla birlikte ayakta dururken, ekranda şu mesajın yer aldığını da ortaya çıkardı: “Herkes seslenmeye çalıştığında ama patron arabayı sürdü ve her birinizi aldı.” Hatta patronu o gün işten sonra çalışanlarını evlerine bile bırakmıştı. Üzülmedim bile. Sadece koşuşturmaya saygı duyuyorum” diye yazdı.

Bayan Ruffin Haberyu Pazar günü paylaştı. Yorum yapanlar Haberya hızlı bir şekilde yanıt verdi. Bir kullanıcı, “Benimki bunu bir kez yaptı ve buz yüzünden hepimiz kaza geçirdik” dedi. “Cevap vereceğim: 'Ulaşım eksikliği değil. Bu ücret için bu şartlarda seyahat ederek hayatımı riske atamam'' dedi bir başkası.

Üçüncü bir kullanıcı kendi başarısız deneyimini hatırladı. “Lastik patlaması için aradığımı ve patronumun beni almaya geldiğini hatırlıyorum. Aslında patlak lastiğim YOKTU” yorumunu yaptı kullanıcı.

Ayrıca okuyun | Bengaluru'dan bir adam cüzdanını işlek bir yolda düşürdü. İşte bundan sonra ne oldu

Bu arada habere göre BağımsızDondurucu sıcaklıklar, kar ve dondurucu yağmur geçen hafta Oregon'un neredeyse her yerini vurdu. Adli tabipler aynı zamanda, ılıman kış yağmurlarına daha alışkın olan bir şehirde dondurucu yağmur ve şiddetli kar yağışının yüzlerce insanı gece boyunca ısınma merkezlerinde barınmaya göndermesi nedeniyle hipotermiden kaynaklanan bir ölümü de araştırıyorlardı.

Portland'daki Urban Forest Pro'da ağaç uzmanı olan Lisa Tadewaldt da evlerinde ağaçların yıkılmasına neden olan insanlarla ilgili çok sayıda çağrı aldığını söyledi. “Evlerdeki ağaç sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesinde” dedi. “Sigorta taleplerinin sayısının ne olacağını bilmiyorum ama yüksek olacak. Çılgınca olacak,” diye ekledi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın