Panipuri satıcısı çöpçatanlığa dönüşüyor, çevrimiçi ortamda komik konuların kıvılcımını ateşledi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Panipuri satıcısı bu deneyim karşısında çok üzüldü.

Hindistan'da bir kadının, müşterilerinin kızına damat bulması konusunda baskı yaptığı bir panipuri satıcısıyla yaşadığı komik anıyı paylaşmasının ardından sosyal medyada viral oldu.

'X' platformunda @prakritea17 olarak tanımlanan kadın, bir grup kadının satıcıyla ciddi bir sohbete girdiğine nasıl tanık olduğunu anlattı. Onlar ayrılırken satıcı, öfkesini ona yansıtmaya başladı ve kadının, müşterileri arasından uygun bir damat bulmasını istediğini açıkladı.

Ondan küçük kızlarına bir damat bulmasını istediler. Geçen hafta bana da bahsetmişti ama pek dikkat etmedim ve bugün gördüm lmaoo

– Prakriti (@prakritea17) 28 Şubat 2024
Şaşırtıcı bir şekilde, sağlayıcı talebini ciddiye aldı ve düzenli bir müşteriyi, iyi maaşlı bir yazılım mühendisini potansiyel ortak olarak belirledi. Ancak kadınların başka bir damat bulmakta ısrar etmesiyle durum tuhaf bir hal aldı.

Hatta belirli bir eşleşme bulma konusundaki kararlılıklarını vurgulayarak sağlayıcının müşterinin verilerini incelemesini bile önerdiler. Olay, sağlayıcının kafasını karıştırdı ve çöpçatanlığı bu kadar spesifik kriterlerle yürütmesi için kendisine baskı yapılmasından duyduğu öfkeyi dile getirdi.

Bu deneyim satıcıyı o kadar üzdü ki; Evlilik konusunda araştırma yapma konusunda baskı hissetti ama sunduğu fırsatlar nedeniyle reddedildi.

“Ve şöyle devam etti: “Agar Kal Bhi Aakar Puchne Lag Gaye Toh Ana Puch Lunga Pani Puri Wala Kyu Nahi Chalega” (Yarın beni tekrar rahatsız ederlerse panipuri satıcısının neden kendileriyle arasının iyi olmadığını onlara soracağım).

Kullanıcının “Hindistan hakkındaki paylaşımım yeni başlayanlar için değil” başlıklı gönderisi internette büyük ilgi gördü ve birçok kullanıcı durumu komik buldu.

Bir kullanıcı, “Panipuri'li adamın damadı bulmak için 2.000 dolar, önerilen damat gerçekten koca olursa 20.000 dolar ücret almasını önerebilirsiniz” yorumunu yaptı.

“Pekala, fikir için teşekkürler. Başka bir kullanıcı, Thela'yı defalarca ziyaret eden bir kızı sorgulamanın bir yolunu bulmaya çalışıyordum” diye yazdı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın