Nagaland Bakanı Temjen Imna Along, internette kalp kazanan Karate Kids’in fotoğrafını paylaştı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Temjen Imna Along, dövüş sanatları kıyafetleri içinde öğrencilerle birlikte poz veriyor.


Nagaland Turizm ve Yüksek Öğrenim Bakanı Temjen Imnalong, komik sosyal medya paylaşımlarıyla tanınıyor. Bay Along ayrıca önemli yaşam hedeflerini paylaşıyor ve insanlara Kuzeydoğu eyaletinin kültürü hakkında fikir veriyor. Bu kez, dövüş sanatları yapan çocuklarla çevrili bir fotoğrafını yayınladı. Bakan tweet’inde kendisine “sumo güreşçisi” ve çocuklara “karate çocukları” diyor. Tweet’i Cuma günü yayınladı ve o zamandan beri iki binden fazla görüntülendi ve 8.100’den fazla beğeni aldı.

“Sumo güreşçisi, karateci çocuklarla ürpertici anlar yaşıyor,” diyen Long, bir karate elbisesi emojisi ekleyerek tweet’e ekledi.

Sumo güreşçisi, karateci çocuklarla keyifli anlar yaşıyor.
🥋
pic.twitter.com/4HDR4Pmh7i

— Temjen Imna Birlikte (@AlongImna) 17 Mart 2023
Bharatiya Janata Partisi’nin (BJP) lideri gündelik kıyafetlerle – kot pantolon ve tişört – görülürken, çocuklar dövüş sanatları kıyafetlerini giyerler. Fotoğraf için poz verirken yumruklarını sıktılar.

Tweet, Baylong’un takipçilerinden ve platformun diğer kullanıcılarından çok sayıda yanıt aldı.

“Kim kazandı efendim?” bir kullanıcı sordu. “Muhteşem bir mizah anlayışı” diye tweet attı bir başkası.

Üçüncü bir kullanıcı, “Solunuzdaki kırmızı kuşaklı adam, sekiz paketiniz tarafından havaya uçuruldu,” dedi. Birçok kullanıcı, yoğun kahkaha anlamına gelen sevinç gözyaşları emojisi yayınladı.

Birkaç gün önce komik bir yazıyla bir grup fotoğrafı paylaştı. Bakan, başlığında şunları yazdı: “Odaklanmak için çok fazla mercek var, Magar Mera zamanlama toh Dekho! (Odaklanmak için çok fazla lens var ama zamanlamama bakın).”

Bakanı 10 kişiyle otururken gösteriyordu. Diğerleri bir yöne bakarken, Bay Along’un yüzü fotoğrafa tıklayan kamerada.

Tweet’i binlerce beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

Cuma günü Dünya Uyku Günü’nde, kendisini ve birkaç kişiyi oditoryum gibi görünen bir yerde sandalyelerde uyurken gösteren bir fotoğraf paylaştı.

İlginç resim ve açıklama tweet’e çok sayıda beğeni ve yorum kazandırdı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst