Nagaland Bakanı IndiGo ekibinden aldığı güzel mesajı paylaşıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Nagaland Bakanı, Indigo kabin ekibinden uçuşla ilgili özel bir iletişim aldı

Nagaland Turizm ve Yüksek Öğrenim Bakanı Temjen Imna Along, ilginç mizah anlayışı ve eğlenceli altyazılarıyla tanınıyor. İster eyaletin doğal güzelliğini vurgulayan Haberlar paylaşıyor, ister takipçilerini yararlı yaşam tavsiyeleriyle güncel tutuyor olsun, gönderileri sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Bharatiya Janata Partisi (BJP) lideri bu kez Yeni Delhi'ye yaptığı son uçuş sırasında IndiGo kabin ekibinden aldığı tatlı bir mesajın fotoğrafını paylaştı. Mürettebatın notunda şunlar yazıyordu: “Sevgili Along, Seyahat ortağınız olarak IndiGo'yu seçtiğiniz için teşekkür ederiz.”

Bakan, notun fotoğrafını resmi X hesabında yayınladı ve aynı zamanda hosteslerden biriyle çekilmiş samimi bir fotoğrafı da yükledi.

Buradaki yazıya bakın:

Peki ne oldu?

☺
'den fazla, 400 dolardan fazla! pic.twitter.com/OuCUCOm3A3

— Temjen Imna Along(Modi Ka Parivar) (@AlongImna) 4 Mart 2024
Tweet, yayınlandığından beri yaklaşık 2.000 görüntüleme ve çok sayıda yorum aldı. Bir kullanıcı nota atıfta bulunarak “Harika bir yer imi olur” yazdı.

Bir başka kullanıcı ise şakalaşarak şöyle dedi: “Efendim, size düzenli olarak gönderdiğim teşekkür mektupları beni siyasette şansımı denemek için motive ediyor.” Bir üçüncüsü ise şöyle yorumladı: “Yakışıklı olmanın avantajı, birlikte fotoğraf çektirme şansına sahip olmanızdır. güzel hayranlar.

Dördüncüsü şunu ekledi: “Çok tatlı bir adam.” “Hayatı dolu dolu yaşamak.”

Bu, IndiGo ekibinden aldığı ilk samimi mesaj değil. Geçen yılın ekim ayında, Indigo mürettebatından gelen benzer bir sevimli mesajın resmini paylaşmıştı: “Sevgili Efendim, 6E (513) DEL-CCU sefer sayılı uçuşta olmanız çok güzeldi. Her zamanki gibi çok tatlı görünüyordun.” Sana telefon numaramı vermeliydim ama “soyadımız” aynı, yani aslında “kardeşiz”. IndiGo ile uçtuğunuz için teşekkür ederiz.”

Geçtiğimiz hafta ayrıca Indore'un ünlü dans eden polisinin Habersunu da paylaşmıştı. Kliple birlikte Temjen Bey, hayran takipçilerine ilham verici bir mesaj paylaştı. Klipte, 16 yıldır Indore'da trafiği yönlendirmek için Michael Jackson'ın 'Moonwalk' dans hareketlerini kullanan trafik polisi Ranjeet Singh yer alıyordu. Bakan Hintçe şunları yazdı: “Hareketlerinizi sergilemek için doğru platformu beklemeyin, doğru platformu kendiniz oluşturun.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın