Nagaland Bakanı, fırtınanın ortasında erkek çocuğu kurtaran dükkanın Habersunu paylaşıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bay Along, Haberyu paylaşmak için Twitter’a gitti


Nagaland Turizm ve Yüksek Öğrenim Bakanı Temjen Imna Along, internetin en sevilen politikacısıdır. Eğlenceli ve esprili sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan, aynı zamanda fikirlerini nasıl ileteceğini ve kendi ülkesini nasıl tanıtacağını da biliyor. Kısa bir süre önce, şiddetli bir fırtınanın ortasında işini koruyan genç bir çocuğun Habersunu paylaştı ve yürek burkan klip netizenler arasında yankı uyandırdı.

Bay Along, Haberyu paylaşmak için Twitter’a gitti. Videoda, çocuğun şiddetli bir fırtınanın ortasında annesine yardım ettiği görülüyor. Annesi mağazada depolanan eşyalara bir ip bağlarken, başlangıçta muşambaya tutunur. Video ilerledikçe, güçlü rüzgar tarafından devrilen bir sandalyeyi almak için koşuyor. Bay Along, çocuğun bu düzeyde bir sorumluluğu kavrayamayacak kadar küçük olmasına hayret etti.

31 saniyelik Habernun altında ise “Sorumluluğu anlamakta yaş önemli bir faktör değil, koşullar onu sadece öğretir!” yazıyor. Video, on saat önce yayınlandığından beri 2,1 milyon görüntüleme ve 11.000 beğeni topladı.

Her şey bu! pic.twitter.com/VdGu5saDS8

— Temjen Imna Long (@AlongImna) 18 Mayıs 2023
Bir kullanıcı, “Sahip olduklarınızın hayatta kalmanız için gerekli olduğunu anladığınız an, yaşınız ne olursa olsun sorumluluk alırsınız” dedi.

İkinci bir kişi, “Acı verici, dokunaklı, üzücü” dedi.

Başka bir kullanıcı, “Zorluklar ve en kötü zamanlar aracılığıyla, her şeyi şefkatli ve sorumlu olmayı öğreniyorsunuz,” yorumunu yaptı.

Bir kişi, “Keşke bunun sorumlusu yetişkinler olsaydı!” dedi.

Bir kullanıcı, “Hayat, okulların öğretmediği pratik dersleri öğretir” dedi.

Başka bir kullanıcı ekledi: “Bu çocuk ne kadar sevimli ve akıllı. Tanrı onu korusun.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst