Kaplan, kaplan yemeğini çalmaya çalışıyor. Bundan sonra olacak olan bu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Olay, Rajasthan’daki Ranthambore Ulusal Parkı’nda meydana geldi.


Hayvanlar alemi şüphesiz en eğlenceli ve merak uyandıran Haberlardan bazılarını sunuyor. Şimdi de iki kaplan arasındaki acımasız dövüşü gösteren böylesine korkunç bir Haber sosyal medyada viral oluyor. Klip, resmi Last Sightings YouTube kanalında paylaşıldı. Olay, Rajasthan’daki Ranthambore Ulusal Parkı’nda meydana geldi.

“Bir kaplan yolda terk edilmiş bir geyiğe benzeyen bir şey görür ama bu yemek umduğu kadar kolay değildir! Yakında dev bir erkek vardı ve kavga etmeden yemeğini çalmasına izin vermedi! Ranthambore Ulusal Parkı’nda Vijay Kumawat tarafından renklendirildi, ”diye yazdı yazının başlığı.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:


Video, bir kaplan ile bir kaplanın av için yoğun bir karşılaşmasını gösteriyor. Açılır ve yolun ortasında yatan bir hayvan leşini sürüklemeye çalışan kaplanı gösterir. Saniyeler içinde çalıların arkasından bir kaplan belirir ve kaplanla yüzleşir.

İki yaban kedisi birbirlerine saldırır ve kısa bir an için dövüşür. Ancak kısa süre sonra kendilerini, Kaplan geri adım atmaya karar verene kadar sürecek bir açmazın içinde bulurlar. Video, kaplanın kocaman yemeğini otobüslerin arkasına sürüklemesiyle sona eriyor.

Video, bu ayın başlarında YouTube’da paylaşılmıştı. 885.000’den fazla görüntüleme ve 3.500’den fazla beğeni topladı. Netizenler, yorumlar bölümünü her türlü tepkiyle doldurdu.

Ayrıca okuyun | ‘Gerçek hayatta Polar Express’: ‘Antarktika’da tipik bir iş gününü’ gösteren Haber interneti karıştırıyor

“Bu çok büyük bir kaplan! Onları canlı görene kadar ne kadar büyük olduklarını hiç fark etmemiştim. Güzel hayvanlar!” diye yazdı bir kullanıcı. “Bu erkek kaplanın büyüklüğü, özellikle de sırtında inip çıkan omuzları, aman tanrım. İnanılmaz,” diye yorumladı bir başkası.

“Yaklaşık 1:47’de erkeğin geri çekildiğini görebilirsiniz. Dişi sırt üstü yatarken kafasına kesin bir şaplak attı, ama sadece hakimiyetini yeniden ortaya koyuyor ve ona zarar vermeye çalışmıyor,” diye açıkladı üçüncüsü. “En iyi çabalara rağmen, erkek yemeğini başarıyla savundu ve kaplan sonunda emekli oldu. Bu davranış, büyük kedilerde nadir değildir, çünkü onlar bölgeseldir ve yiyeceklerini ve kaynaklarını şiddetle korurlar,” diye ekledi Dördüncü.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst