Kadının çikolatalı dondurmayla saçını boyamaya çalışması, internet tepkileri

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Şu anda viral olan Habernun iki bin görüntülemesi var.

İnternette tuhaf şeyler deneyen insan sıkıntısı yok. Sosyal medya kullanıcıları, füzyon yemek tariflerinden, zamandan ve paradan tasarruf etmeye yönelik tuhaf tüyolara kadar her şeyi deniyor. Bu listeye saçlarını renklendirmek için çikolatalı dondurma kullanan bir kadın da eklendi. Bazı insanlar internet trendlerinin boyutu hakkında tartışırken, Haber internetteki herkesi şok etti.

Video, Tik Tok Cringe Pop tarafından Instagram'da paylaşıldı. Videoda bir kadın, bir kuaförün bir kadının saçını “dondurmayla” çikolata kahvesine boyadığı viral Haberyu izlediğini anlatıyor. Bundan etkilenerek üç çikolatalı dondurma çubuğuyla bu “hileyi” kendisi denemeye karar verir. Bir dondurma alıyor, çubukları eziyor ve kremalı maddeyi saçlarına sürüyor. Ancak kremi uyguladıktan sonra saçının dokusundan hayal kırıklığına uğramış görünüyor. Doğru kahverengi tonunu elde etmek için buz macununun saça 20 dakika süreyle uygulanması gerektiğini söylüyor. Ayrıca kadın, Instagram takipçilerinden bu hileleri daha fazla paylaşmalarını istiyor.

11 Mart'ta yayınlandığından bu yana viral olan Haber iki bin görüntüleme ve dört binin üzerinde beğeni topladı.

Bir kullanıcı “Bunu deneyecek kadar aptal olabilir misin?” dedi.

Bir diğeri şunu ekledi: “Hint efsane avcıları”

“Millet rengi bilmek istiyor Renk tonunu değiştir, ya nahi hue (Ulus, rengin değişip değişmediğini bilmek istiyor)” yorumunu yaptı bir kişi.

Bir kişi şunu yazdı: “Neden sonuçları bekliyorum?”

Bir diğeri şöyle dedi: “Bu kuşağın nesi var?”

Han hojate hai color maine bhi aese merhaba kare the (Evet, ben de bu hileyi denedim ve işe yarıyor)” dedi bir kişi.

Bir kişi “Bir dahaki sefere Harpic Blue Ho Jayenge'yi deneyin” diye yazdı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın