Kadın Yanlışlıkla iPad'i “Pişiriyor”, İnternet “Elmayı Parçaladığını” Söyleiyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Reddit gönderisi 30.000'den fazla olumlu oy aldı.

Küçük yaşlardan itibaren mutfakta dikkatli olmamız konusunda uyarılmış olsak da birçoğumuz hâlâ yemek pişirirken ufak kazalar yaşıyoruz. Şimdi oldukça komik bir olay var: Sosyal medyada dolaşan bir gönderi, bir kadının yanlışlıkla fırına koyması sonucu tamir edilemeyecek şekilde hasar gören kırık bir Apple iPad'i gösteriyor. Fotoğraf birkaç saat önce Reddit'te paylaşıldı. 30.000'den fazla olumlu oy alan orijinal posterin (OP) başlığında “Annem yanlışlıkla iPad'ini fırında pişirdi” yazıyordu.

Aşağıya bir göz atın:

Annem yanlışlıkla iPad'ini fırında pişirdi
byu/mrcalmhavuç inhafifilginç
Reddit gönderisi tonlarca yorum aldı; bazıları şaşkına döndü, bazıları ise eğlendi. Bir kullanıcı şaka yollu “Bu elmayı parçaladı” diye yazdı. Bir diğeri, “Onları savunmak amacıyla Apple, iPad'in fırına konulmasına karşı uyarıda bulunmuyor” dedi.

Üçüncüsü, “Şaka bir yana, hasta muhtemelen annesini doktora götürmeli çünkü fırına iPad koymak, 'Anahtarlarımı ön kapıda bıraktım'dan biraz daha ciddi görünüyor” dedi. “Umarım annen güvendedir, OP. Kimyasal sızıntısını önlemek için fırını temizleyip dezenfekte ettiğinizden emin olun. Fırın temizlenene veya dezenfekte edilene kadar annenizin veya bir başkasının fırını kullanmasına izin vermemenizi şiddetle tavsiye ediyorum” diye ekledi.

Ayrıca okuyun | YouTuber, 80 yaşında kadın kılığına giren dolandırıcıyı kamera karşısında ifşa etti

Bazı kullanıcılar da olabilecek en kötü şeyin ekran hasarı olduğu için şanslı olduklarını söyledi. Bir kullanıcı, “Pil patlamadığı veya buna benzer bir şey olmadığı için şanslı” diye yazdı. “Onu kaldır! Oradaki pil bozulmuş olmalı ve o şeyi yanıcı nesnelerin yakınında tutmak muhtemelen hiç güvenli değil!” tavsiyesinde bulundu bir başkası.

Bazı Reddit kullanıcıları kadının Apple cihazını fırına nasıl koymayı başardığını merak etti. “Birisi nasıl yanlışlıkla lanet fırında iPad pişirir?! ! Peki ya onu orada falan bırakırsan?!” bir Reddit kullanıcısı yorum yaptı.

“Bunu nasıl yapıyorsun? Bir başkası, “Bana, fırının beşik olduğunu düşündüğü için bebeğini 'yanlışlıkla' fırına koyan kadını hatırlattı” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın