Kadın ‘sosyal deney’ olarak spor salonunda vücut boyası sürüyor, internet onu eleştiriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Viral klipte Natalie Reynolds’un bir spor salonu üyesiyle tartıştığı görülüyor.

Bir kadının spor salonuna vücut boyası sürmesi sosyal medyada büyük tartışma yarattı. X’te yayınlanan bir klipte Natalie Reynolds, kıyafetlerini “uygunsuz” olarak nitelendiren bir spor salonuna giden kişiyle kibarca yüzleşiyor. IRL canlı yayınının bir parçası olan klipte, içerik oluşturucunun kamera ekibiyle spor salonunda dolaşırken diğer spor salonu üyelerinin yüz ifadelerini kaydettiği görülüyor. Kick yayıncısı daha sonra bunu bir “sosyal deney” olarak yaptığını açıkladı.

27 Aralık’taki klipte, bir spor salonu üyesi etrafta dolaşırken ona şöyle diyor: “Giysileriniz yoksa, buradan çıkmalısınız hanımefendi.” Bayan Reynolds ona, “Giysilerim var” diyor. Açık.”

Spor salonundaki bir adam boyalı renkler giydiğim için beni taciz ediyor…
🤬
pic.twitter.com/3w85pCEEfv

– Natalie Reynolds (@onlynatreynolds) 27 Aralık 2023
Adam ikna olmuyor ve eğlence sektöründe çalıştığını ve “tanınmış” olduğunu söylüyor.

Adam ayrıca kameramanına spor salonunu “Haberya çekmemesini” söylüyor.

Olay sosyal medyada da büyük bir tartışmaya yol açarken, birçok kullanıcı da olayı eleştirdi.

Bir kullanıcı, “Eğer bu doğruysa, onun hapse atılmasını isterim” yorumunu yaptı. “Bu adam %100 haklıydı. O senin yozlaşmış davranışını sergiledi ve sen de kurban rolünü oynadın” dedi bir başkası.

Üçüncü bir kullanıcı, “Siz ‘influencerların’ etrafta dolaşıp dokunulmaz olduğunuzu düşünmelerinden bıktım” dedi.

Başka bir gönderideBayan Reynolds spor sutyeni ve mayo giydiğini açıkladı. “Neden herkes ben çıplakmışım gibi davranıyor lmao. Spor salonlarında kalçalarına kadar pantolon giyen kadınların sayısı… Bu hiç de kötü bir şey değil” dedi.

Saatler sonra, kıyafetlerini vücut boyası kullandığını söylediği bir erkek YouTuber’ınkiyle karşılaştıran başka bir gönderi yayınladı. “Bir YouTuber böyle bir Haber yapıyor ama ben kendimi resimlediğimde herkes sanki dünyanın sonu geliyormuş gibi davranıyor. Lütfen kazanımlarımı ve kırıntılarımı huzur içinde almama izin verin.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın