İngiliz kadın arka bahçesinde 2. Dünya Savaşı'ndan kalma bomba sığınağı keşfetti: 'Hiçbir fikrimiz yoktu'

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Rebecca Hobson 15 yıldır bu evde yaşıyor. (Temsili görsel)


Britanya'da bir kadın, arka bahçesinde İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma olası bir yeraltı bomba sığınağı keşfettiğinde şaşkına döndü. Buna göre New York Postası34 yaşındaki Rebecca Hobson'a, 2020'deki Kovid karantinası sırasında İngiltere'nin Kent kentindeki evinin arka tarafındaki komşuları 160 ft yüksekliğindeki barınaktan bahsetti. Ama bunu sadece bu sene denedi. Bayan Hobson, ortağı Darren ile birlikte bir kaldırım döşemesini kaldırarak devasa tüneli ortaya çıkardı. Çift Folkestone yakınlarındaki bir köyde yaşıyor.

İngiliz haber ajansına konuşan Bayan Hobson, “Eve taşındığımızda bomba sığınağının bahçemizde olduğundan haberimiz yoktu” dedi. metro.

“Birkaç yıl sonra bazı bölge sakinleri bahçede savaştan kalma bir şeyler olabileceğini söyledi. Hala hikayeyi keşfetmeye çalışıyoruz ama yine de çok ilginç” diye ekledi.

Bayan Hobson ayrıca inanılmaz keşfin fotoğraflarını sosyal medyasında paylaştı. 15 yıldır aynı evde yaşıyor.

TikTok'ta yayınlanan bir Habernun izleyicileri ışıklarla tamamlanmış orta büyüklükteki tünel yapısında sanal bir tura çıkardığını söyledi. postalamak Rapor.

Klipte ayrıca fare tuzaklarından, şişelerden ve tozla kaplı kaselerden gelen kalıntılar da görülüyor.

“Çılgınca! Böyle inanılmaz bir keşif! İçimdeki kötümserlik için özür dilerim ama dünyanın durumu göz önüne alındığında kesinlikle yine de sığınakta kalırdım” diye yazdı bir kullanıcı.

“Diğer uç bir yere mi çıkıyor?” Bir başkası sordu ve Bayan Hobson ve ortağı şu yanıtı verdi: “Yolun sonunda çıkıyor ama o uç kapatılmış. Yani tek giriş-çıkış bizim bahçemizden.”

Bayan Hobson'dan önce bir kadın, büyükannesinin evinde serpinti sığınağına dönüştürülmüş bir bodrum katı bulmuştu. Önceki sahiplerinin bunu bir nükleer savaş veya örneğin bir zombi kıyameti beklentisiyle kurduklarını söyledi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst