IIM-A mezunu, “Keşmir'in İsviçre'den daha fazla güzelliğe sahip olduğunu” söylüyor ve çarpıcı fotoğraflar paylaşıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Srinagar, Sonmarg, Gulmarg ve Pahalgam gibi en popüler turistik yerlerden çarpıcı fotoğraflar paylaştı.

Zengin kültürü ve mirasının yanı sıra sayısız doğal güzellikleriyle Hindistan, dünyanın en popüler seyahat destinasyonlarından biridir. Tepelerden dağlara, çöllerden plajlara kadar ülke, çeşitli manzaralarıyla tanınır. Son zamanlarda bir

IIM Ahmedabad ve IIT Bombay mezunu olan kullanıcı da burayı İsviçre ile karşılaştırdı ve “Keşmir'in sunabileceği çok daha fazla doğal güzelliğe sahip” dedi.

Sandipan, büyüleyici fotoğraflarını paylaşırken bir başlıkta şöyle yazdı: “İsviçre'ye gittim ve Keşmir'in sunabileceği çok daha fazla doğal güzelliğe sahip olduğunu söyleyebilirim; seyahatin son haftası beni çok daha huzurlu hissettirdi.”

Buradaki yazıya bakın:

İsviçre'ye gittim ve Keşmir'in çok daha fazla doğal güzelliğe sahip olduğunu söyleyebilirim; seyahatin son haftası beni çok daha sakin hissettirdi.

Seyahat programımı kendime hatırlatmak için yazıyorum, ama aynı zamanda insanları oradaki güzel tepeleri keşfetmeye teşvik etmek için de yazıyorum
🙂
pic.twitter.com/NFDGXtpfyT

– Sandipan (@sandypuns_) 13 Nisan 2024
Daha sonraki gönderilerinde detaylı bir güzergah paylaşarak nereye gidileceği ve nelerin görülebileceği konusunda önerilerde bulundu. “Aile olarak seyahat ettik ve yerleri ayrı ayrı seçebilseniz de, otellerinizi rezerve etmek ve bölgeyi kolayca keşfetmeniz için size bir araba sağlamak için yerel bir acenteyi kullanmanız tavsiye edilir. 4 kişilik aile 6 gün boyunca (uçuşlar hariç),” diye yazdı.

Son paylaşımında “Sonuç olarak, bunu tekrar yapmayı çok isterim; burası gerçekten yeryüzündeki bir cennet” diye yazdı.

Bazıları onun görüşüne katılırken, diğerleri karşılaştırmanın adil olmadığını düşündü ve Keşmir'deki altyapının iyileştirilmesi gerektiğini vurguladı. Paylaşımına tepki gösteren bir kullanıcı, “Katılabilirim.” “Geçen yıl Keşmir'deydim ve tüm deneyim unutulmazdı.”

Bir diğeri şu yorumu yaptı: “Keşmir çok güzel.” Ancak altyapıdan yoksundur ve bu da ancak yeterli hükümet harcaması ve turizm sektörünün özelleştirilmesiyle sağlanabilir.”

Üçüncüsü şöyle dedi: “Katılıyorum.” “Geçen yıl Keşmir'e gittim ve tüm deneyim unutulmazdı.”

Dördüncüsü şunu ekledi: “Keşmir ve Himaşal İsviçre'den çok daha güzel.”

“Keşmir'i dünya standartlarında bir turizm merkezi haline getirmek için hâlâ pek çok çalışmanın yapılması gerekiyor.” Erişilebilirlik ve altyapının iyileştirilmesi gerekiyor. İsviçre'yi sadece güzelliği nedeniyle değil, aynı zamanda iyi düşünülmüş altyapısı ve tesisleri nedeniyle de sevdim. Her iki yer de tek kelimeyle güzel. Beşincisi ise “Bunun doğanın cazibesi olduğunu düşünüyorum” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın