Hava Durumu Sunucusu Rapora Snoop Dogg Metni Ekledi, Rapçiden Övgü Aldı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Meteorolog gösteriden sonra viral oldu.

ABD’li bir hava durumu muhabiri, rapçinin sözlerini günlük raporlarından birine dahil ettikten sonra Snoop Dogg ve internetten övgü topladı. New York Post’un bildirdiğine göre, CW39 Houston’ın baş meteoroloji uzmanı Adam Krueger, takipçilerinden biri tarafından meydan okunduktan sonra TikTok’ta eyleminin Habersunu yayınladı. Bay Krueger, Snoop Dogg’un ilk solo single’ı “Who Am I (What’s My Name)?” outlet raporunda söyledi.

“Denizin derinliklerinden, bloğun arkasına!” Bay Krueger, Teksas, Galveston’daki Babe’s Beach’i ekranda gösterirken söyledi.

Daha sonra daha fazla metin ekledi ve TikTok kullanıcılarını hava durumuna ayak uydurmaları için “Beni takip et, beni takip et, beni takip et” (sosyal medya kollarında) yapmaya çağırdı.

Bay Krueger sunumu, “80’lerde yükseklerle sıcak ve ıslak olacağız, tahmin edin ne oldu, ‘öyle, sıçan tat tat tat’.”

Rapçi, klibi Instagram hesabında yeniden yayınladı. “Hava durumu sunucusu birde!” Snoop Dogg gönderiye alt yazı yazdı ve birkaç emoji ekledi.

Kullanıcılar, Instagram’ın yorum bölümüne akın etti.

Bir kullanıcı, “Bu, şehirdeki hava durumu sunucumuz” dedi. “Bu hava tahmincileri bugünlerde farklı bir cins. Biri dans ediyor ve rap yapıyor. Bu koklama havası yapar,” yorumunu yaptı bir başkası.

Üçüncü bir kullanıcı “Harika bir iş çıkardı” dedi. Diğerleri, sunucunun performansını izlemenin “büyük bir zevk” olduğunu ekledi.

Bu, Bay Krueger’in performansıyla interneti şaşırttığı ilk sefer değil. Beyonce, Notorious BIG ve Eminem gibi hit sanatçıların şarkı sözlerini kullandı ve Haberları milyonlarca kez izlendi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

“İcra Müdürlüğü’nün celbi, Başbakan Modi’nin celbidir”: K Kavitha’dan Haberler’ye