Girişimci Smart Ring yüzünden ABD vize görüşmesi için durduruldu, sonra böyle oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Gönderi 40.000'den fazla görüntüleme ve yüzlerce beğeni topladı.


Indiagold'un kurucu ortağı Deepak Abbot, uyku takip yüzüğüyle ABD vize görüşmesine gittikten sonra, “Dedemin Pakistan'dan ayrılırken altınlarıyla yaptığının aynısını ben de yaptım” dedi. Bay Abbot, paylaşımında durum hakkında şaka yaptı ve büyükbabasıyla arasındaki tek farkın “yüzüğünü geri alması” olduğunu söyledi. Ayrıca takipçilerine ABD vizesi görüşmesine herhangi bir elektronik cihaz getirmemeleri tavsiyesinde bulundu.

Olayı anlatan Bay Abbot şunları yazdı: “Bugün konsoloslukta ABD vize randevum vardı. Taşınmasına izin verilmediğinden telefonumu veya çantamı yanıma almadım. @UltrahumanHQ yüzüğünü taktığımı unuttum ve içeri girmeme izin vermediler. Dışarı çıktığımda bunu verecek kimsenin olmadığını fark ettim. Bundan sonra ne yapacağım konusunda kafam karıştı.”

“Ben de dedemin Pakistan'dan ayrıldığında altınlarıyla yaptığının aynısını yaptım; biraz daha ileri gittim, bir çukur kazdım, yüzüğümü içine koydum ve üzerine bir taş koydum. Tek fark, geri döndüm ve onu geri aldım. Ders: Yapın.” “ABD vize görüşmesi sırasında yanınızda elektronik cihaz getirmenize izin verilmiyor” diye ekledi.

Aşağıya bir göz atın:

Dedemin Pakistan'dan ayrılırken altınlarıyla yaptığını yaptım
🇵🇰
😝
– Biraz daha ileri giderek bir çukur kazdım, yüzüğümü içine sakladım ve üzerine bir taş koydum. Tek fark: Geri döndüm ve geri aldım
🤩
. Ders: ABD vize görüşmesine elektronik cihaz getirmeyin

— Deepak Abbot (@deepakabbot) 3 Nisan 2024
Bay Abbot olayı sadece birkaç saat önce bildirdi ve o zamandan bu yana gönderisi 40.000'den fazla görüntüleme ve yüzlerce beğeni topladı. Netizenler yorum kısımlarında tepkilerini paylaştılar.

Bir kullanıcı “Desi jugaad>Videshi yönergeleri” diye yazdı. “Giriş sınavım sırasında telefonumda kullandığım yönteme oldukça benzer bir yöntem. Yalnız olmadığıma sevindim,” dedi bir başkası.

“İlginç. Benimki geçen yıl onaylandı ve halka elektroniklerini vize görüşme ofisine gösterdim. Şaka bir yana, herhangi bir şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.” diye paylaştı üçüncü bir kullanıcı. “En azından akıllı bir yüzüktü. Arabamın anahtarına izin verilmedi! Sanırım modern teknoloji orada her şeye izin verebilir. Konsoloslukta veya yakınında eşyaları depolamak için daha uygun yöntemlere ihtiyacımız var” yorumunu yaptı bir başkası.

Ayrıca okuyun | Apple, modası geçmiş vintage ürünler listesine iPhone 6 Plus ve iPad Mini 4'ü de ekliyor. İşte bunun anlamı

“Ben de buna benzer bir cevap verecektim. Alternatif olarak, Autowala dışarıda durup onu eve götüreceğimi söylerken onu öylece bırakırdım” dedi bir kullanıcı.

“Neden depolama seçenekleri yok? Beşinci bir kullanıcı, insanların telefonlarını bu şekilde dışarıda bıraktığından şüpheliyim” diye sordu. “Güvenlik görevlisi bunun onların sorunu olmadığını açıkça belirtti. İçeride depolama alanı yok” diye yanıtladı Bay Başrahip.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst