Eski Haber, örümceğin adamın kulağından sürünerek çıktığını ve interneti şok ettiğini gösteriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Örümcek adamın kulağından çıkar.

Çoğumuz örümceklerden korkarız. Çocukken, yetişkinler bizi ısırabileceği ve şiddetli ağrı ve rahatsızlık duyabileceğimiz için böceklerden uzak durmamızı söylerdi. Pek çok insanın ilk tepkisi, böceği gördüğümüzde korkutup kaçırmak olur. Ancak sosyal medyada viral olan tüyler ürpertici eski görüntüler, bir adamın kulağından sürünen bir örümceği gösteriyor.

Aynı kişinin tarihsiz Habersu da Oddly Korkunç Twitter sayfası tarafından paylaşıldı. Video uzanmış bir adamla başlıyor. Başka bir kişinin, kişinin kulağına salin gibi görünen bir şey enjekte ettiği görülüyor. Saniyeler içinde örümcek kulağından çıkar ve tişörtünün üzerine sürünür. Ancak Haberler, bu Habernun gerçekliğini belirleyemedi.

Videonun altında ise “Şu adamın kulağından çıkanlara bakın” yazıyor.

Bakın bu çocuğun kulağından ne çıkıyor
😳
pic.twitter.com/PKtRv5Fxyx

– Tuhaf Bir Şekilde Korkunç (@OTerrifying) 2 Mart 2023
Kısa klip iki gün önce paylaşıldı ve altı milyondan fazla izlenme ve 44.000 beğeni topladı.

“İğrenç görünen bir kulak kiri çıkaracaklarını sanmıştım! Yanlış düşünmüşüm!” dedi bir kullanıcı.

İkinci bir kişi, “Geceleri ne zaman kulağım kaşınsa, sebebinin bu olduğunu düşünüyorum” yorumunu yaptı.

Ayrıca Okuyun: Avustralya, Avcı Örümceğini ve Arabasının Bagajında Yüzlerce Bebeğini Görüyor

Üçüncü bir kişi şöyle dedi: “Bunun aslında insanların başına ne sıklıkla geldiğini hayal edebiliyor musunuz lol.”

“Hayır! Tüm kulağı atın!” dedi başka bir kullanıcı.

Başka bir kullanıcı, “Bu bir ön uyarı: kendi kabusunuzu görmeden önce göreceksiniz” dedi.

Başka bir kişi, “Bunu ilk gördüğümde çığlık attım ve telefonu fırlattım” yorumunu yaptı.

2019’da benzer bir vakada, Çin’de bir adam kulağında kaşıntı, karıncalanma hissinden şikayet etmişti. Doktor, hastanın kulağını muayene ettiğinde olağandışı bir şey bulamadı. Ancak Independent’ta çıkan bir habere göre, daha yakından incelendiğinde doktor, adamın sindirim kanalında ağ ören ve onu kısmen örten küçük bir örümcek gördü.

Son olarak, doktor örümceği dışarı atmak için tuzlu su solüsyonu kullandı. Doktor, tedavide daha fazla gecikmenin adamın kulak kanalına zarar verebileceğini de sözlerine ekledi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Govinda, oğlu Yashvardhan Ahuja’nın doğum gününü kutladı