‘Erbakan Gençlik Spor’ yeni döneme süratli başladı

celikci

New member
İSTANBUL (İGFA) – Arap Çeşme Spor Kulübünün düzenlediği, 20 ekipten 40 atletin katıldığı penaltı turnuvasına Ankara Gençlerbirliği, Tuzla Kıyı Spor, Körfez Gençlerbirliği ve Erbakan Gençlik Spor Kulübü üzere futbol kulüpleri katıldı.

Bayanlar penaltı turnuvasında Erbakan Gençlik Spor Kulübünü tek başına temsil eden Erbakan Gençlik Spor Kulübü atleti Beyzanur Güçlü turnuva birincisi olarak 3 bin liralık mükafatın sahibi oldu.

Turnuva kuralı olan 2 bin TL’si atlete, bin TL’si kulübe olan mükafatın tamamını kulübüne veren Beyzanur Güçlü; yeni bir kulüp olduklarına dikkati çekerek, “İhtiyaçlarımız var. Er Bakan Gençlik Spor Kulübüne evvel kendi atletleri sahip çıkacaktır bundan dolayı kendi mükafatım olan 2 bin TL’yi kulübüme bağışlıyorum” dedi.

Turnuva birincisi Beyzanur Zengin’le hatıra fotoğrafı çektiren ve atletini tebrik eden Erbakan Gençlik Spor Kulübü Lideri Şamil Ayyıldız ise, kendisinin mükafatını ve muvaffakiyetini kulübümüze armağan etmesi memnun ettiğini belirterek, “Bizlerden takviyesini esirgemeyen herkesi başarılarımızla memnun edeceğiz” dedi.
 
Üst