Doğal kırsalda seyreden Vande Bharat treninin Habersu interneti hayrete düşürdü

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Yer bilinmiyor.


Birlik Sağlık ve Aile Refahı Bakanı Mansukh Mandaviya Perşembe günü, Haberin Detaylarıda tepelerin olduğu doğal bir manzarada ilerleyen bir Vande Bharat treninin büyüleyici bir Habersunu paylaştı.

“Ne yakalama!” Bay Mandaviya, yarı hızlı trenin harika göründüğünü gösteren Habernun başlığına şunları yazdı: Video, trenin Haberin Detaylarıda tepelerle hareket ettiğini ve hem trenin hem de tepelerin bir su kütlesi üzerindeki yansımasını gösteriyordu.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

Ne kayıt! #VandeBharatpic.twitter.com/r60CxAPfVm

– doktor Mansukh Mandaviya (@mansukhmandviya) 9 Mart 2023
Video, paylaşıldığı andan itibaren sosyal medya platformlarında çokça paylaşıldı ve çok sayıda izlendi. Birlik Ticaret ve Sanayi Bakanı Piyush Goyal da aynı klibi paylaştı “Durdurulamaz” yazısı ile.

Birkaç netizen, yorum sütunundaki klibe hayran kaldı. “Bu tren, Hindistan’ın demiryolu sistemini modernize etme taahhüdünün harika bir örneği. Vande Bharat treni hızından olanaklarına kadar Hindistan’ın mühendislik ve teknolojik hünerinin bir kanıtıdır” diye yazdı bir kullanıcı.

Sudaki yansımasıyla Habernun ne kadar iyi çekildiği hakkında konuşan bir başkası, “Bir noktada tamamen simetrik çıktı” dedi.

Ayrıca Oku | Şef Vikas Khanna, Air India’nın ‘güzel’ iç mekanının Habersunu tweetledi, internet karıştı

Üçüncüsü yorum yaptı: “Evet, 2 tren diyelim. Biri yerde, diğeri su altında” derken bir dördüncüsü ekledi: “Her yönden harika ve temiz istasyonlar. Tüm yeni trenler dünya çapında büyük bir etki yaratıyor”.

Bay Mandaviya’nın gönderisi 443.000’den fazla görüntülendi ve 24.000’den fazla beğeni aldı. Ancak kaydın yeri bilinmiyor.

Özellikle, ilk Vande Bharat treni, Şubat 2019’da Başbakan Narendra Modi tarafından açıldı ve o zamandan beri 10 trenin kaydı silindi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan VideosuTwitter’a dokunulmazlık yok, yakında Facebook?
 
Üst