Delhi Polisi, bir kadının kayıp iPhone'unu üç saat içinde bulduğu için övgüyle karşılandı. Gönderiye bakın

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Olay, Delhi'nin Munirka bölgesinde meydana geldi.


Bir kadın, iPhone'unu kaybolduktan birkaç saat sonra kurtardığı için Delhi Polisine teşekkür etti. Ile konuşmak Olay, Delhi'nin Munirka bölgesinde meydana geldi. Paylaşımında, Delhi Polisi'nin müdahalesi ve sadece üç saat içinde telefonunu geri almasının ardından kaybettiği iPhone'unu geri almayı başardığını söyledi. Ayrıca “şehrin güvenliğini sürekli olarak sağladığı” için Delhi Polisine derinden borçlu olduğunu vurguladı.

“Munirka'da kaybolan bir iPhone için harekete geçen ve kaybın ardından üç saat içinde iyileşen HC Ajay Yadav, Anil Yadav ve Gajraj Rao'ya en derin teşekkürlerimi sunuyorum. Delhi'nin güvenliğini sağlama konusundaki sürekli çabaları nedeniyle onlara derinden borçluyuz. Teşekkür ederim,” diye yazdı Bayan Thankur, polis şefleriyle bir selfie paylaşırken.

Aşağıya bir göz atın:

Munirka'da kaybolan bir iPhone için harekete geçen ve kaybın ardından 3 saat içinde iyileşen HC Ajay Yadav, Anil Yadav ve Gajraj Rao'ya en derin teşekkürlerimi sunuyorum. Delhi'yi güvende tutmaya yönelik sürekli bağlılıklarından dolayı onlara derinden borçluyuz. Teşekkür ederim. @DelhiPolis@dcp_southwest@CPDelhipic.twitter.com/2iR5k8NWjH

– Ekta Thakur
🇮🇳
(@ektathakurvats) 29 Şubat 2024
Yorum bölümünde Bayan Thakur, polisin talihsiz olayı duydukları andan itibaren telefonunu geri almak için “son derece yatırım yaptığını” da paylaştı. “Beni karakola götürdüler, FIR başvurusunda bulundular, Jio'nun kayıtlarından IMEI numarasını aldılar ve telefonu takip etmeye başladılar” diye yazdı.

Bayan Thakur bu gönderiyi Cuma günü paylaştı. Tweet'i yalnızca sosyal medya kullanıcılarının değil, Delhi Polisi'nin resmi X hesabının da dikkatini çekti. Departman gönderisini yeniden paylaştı ve hizmetini takdir eden Thakur Hanım'a teşekkür etti. Delhi Polisi, “Deneyiminizi paylaştığınız ve hizmetimizi takdir ettiğiniz için teşekkür ederiz Ekta ji!” diye yazdı.

Deneyiminizi paylaştığınız ve hizmetimizi takdir ettiğiniz için Ekta ji'ye teşekkür ederiz!#DelhiPoliceCarespic.twitter.com/LcaFO3XAnM

— Delhi Polisi (@DelhiPolice) 1 Mart 2024
Yorumlar bölümünde sosyal medya kullanıcıları polisi övdü ve iyi iş çıkaran polisi övdü. Bir kullanıcı “Harika bir iş daha” yorumunu yaptı. Bir başkası, “Polis memurlarımızın iyi iş çıkardığını” yazdı.

Ayrıca okuyun | Bir X kullanıcısının Bengaluru havaalanından varış noktasına Uber ücreti interneti sarsıyor

Bu arada Mumbai Polisi de geçen yıl İngiliz bir YouTuber'ın Ganeshotsav sırasında arabada kaybettiği iPhone'u bulmasına yardım ederek manşetlere çıkmıştı. Phil Bland isimli YouTuber, bölümün tamamını kaydederek 72.000'den fazla takipçisinin olduğu kanalına yükledi. Bay Bland, şehri keşfederken Ganeshotsav kutlamaları sırasında iPhone'unu kaybettiğini fark etti. Polisle temasa geçti ve memurlar ona destek olmak için hemen müdahale etti.

YouTuber birkaç saat içinde mutlu haberi aldı ve sonunda telefonuna kavuştu. Bay Bland, polis memurlarıyla fotoğraf çektirerek ve onları “dünyanın en iyisi” olarak nitelendirerek polise teşekkür etti.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst