Blinkit müşterisi, teslimat acentesiyle PlayStation 5 için oyun randevusu talep ediyor, CEO'ya tepki gösteriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bay Dhindsa etkileşime avuç içi emojisiyle yanıt verdi. (Temsili görsel)


Hızlı ticaret platformu Blinkit, geçtiğimiz günlerde Sony ile iş birliğini ve yeni piyasaya sürülen PlayStation 5 (PS5) Slim Edition ve kontrol cihazlarının 10 dakika içinde teslim edildiğini duyurdu. Duyurudan saatler sonra, bir kullanıcının alışılmadık talebi interneti çılgına çevirerek Blinkit CEO'su Albinder Dhindsa'nın yanıt vermesini sağladı. Kullanıcı, teslimat görevlisinden PlayStation 5 oyun oturumu talep ederek rutin bir teslimatı oyun oturumuna dönüştürmek istiyordu. Olay, Blinkit müşterisinin sorgusu için şirketin müşteri desteğiyle iletişime geçmesiyle meydana geldi.

Blinkit, müşteri sohbet desteği ile talepte bulunan kullanıcı arasındaki sohbetin ekran görüntüsünü paylaştı. Kullanıcı, PS 5'i uygulama üzerinden “yalnızca tek bir şartla” kullanacağını söyledi. Talep sorulduğunda müşteri şu yanıtı verdi: “Sadece sürücü geride kalıp benimle FIFA oynarsa.” Kullanıcı, “Daha sonra arkadaşlarımı yenebilmek için birlikte antrenman yapacak birine ihtiyacım var” diye ekledi.

Müşteri, Blinkit'ten anında yanıt alamayınca birden fazla soru işareti içeren iki mesaj gönderdi.

Bu eğlenceli paylaşım internette hızla ilgi gördü ve sosyal medya kullanıcılarının kahkahalarına yol açtı. Blinkit kurucusu ve CEO'su Albinder Dhindsa da etkileşime avuç içi emojisiyle yanıt verdi.

Gönderiye yanıt olarak bir kullanıcı şunları yazdı: “Blinkit kampanyaları 'basitleştiriliyor'.”

Bir başkası, “Bu, yeni bir niş yaratmanız için bir işaret, Gaming Buddy – As – A – Service” yorumunu yaptı. “Abi, bu teklifi ciddi olarak düşünmelisin. Teslimatçı benimle Rocket League ya da Genshin oynamaya devam ederse kesinlikle başka bir PS5 alırdım” dedi üçüncüsü.

Ayrıca okuyun | “Süpermen'in İlk Çizgi Romanı Açık Artırmada 6 Milyon Dolarlık Rekor Fiyata Satıldı”

Bir başkası şaka yollu “Bu başka bir iş kolu olabilir mi?” diye yazdı.

Bu arada Blinkit CEO'su Albinder Dhindsa, kayıtlara geçen bir gönderide şunu söyledi. Hiper yerel dağıtım platformu ayrıca PS5 DualSense kontrol cihazlarını da satın alınabilir hale getirdi.

PlayStation 5 Slim'in fiyatı 54.990 Rs, PlayStation 5 Slim Digital Edition'ın fiyatı ise Rs. 44.990.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst