Blinkit CEO'su, Gujiya kalıbını 3 dakika gibi rekor bir sürede teslim eden adamın tepkisini gösterdi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Gönderi kısa sürede viral oldu ve netizenler hızlı hizmetinden dolayı BlinkIt'i övdü.

Lucknow'dan bir adam, Blinkit'in eski adıyla Twitter olan X'teki hızlı hizmetini övdü. Tanay Srivastava'nın Takdir Gönderisi sadece üç dakika içinde Gujiya formu alma deneyimini ayrıntılarıyla anlattı! Onun övgüsü Blinkit'in CEO'su Albinder Dhindsa'nın bile dikkatini çekti.

Annesinin kırık gujiya kalıbı nedeniyle başı dertte olan Bay Srivastava, yenisini sipariş etmek için popüler bir çevrimiçi yemek dağıtım uygulaması olan Blinkit'i kullandı. İnanılmaz bir şekilde, siparişi rekor kıran üç dakikada geldi.

Tanay Srivastava operasyonel açıdan zayıf olan perspektifin değiştiğini yazdı.”

Buradaki yazıya bakın:

Takdir Gönderisi

Annemin gujia kalıbı bozuldu. Hemen bir tane alamadım.

Sipariş tarihi: @letsblinkit
3 dakikada geldi
🤯

Bu belli bir düzeyde operasyonel mükemmelliktir @albinder

İki yıl önce Blinkit'in operasyonel olarak zayıf olduğuna inanıyordum
Bakış açısı değişti
🙌🏻
pic.twitter.com/VDVRLbMFrD

— Tanay Srivastava (@SinAyByCosAy) 22 Mart 2024
Blinkit CEO'su Albinder Dhindsa gönderiye yanıt vererek şunları yazdı: “Bakış açınızı değiştirebildiğimize sevindim! Size ve ailenize iyi tatiller.”

Gönderi kısa sürede viral oldu ve netizenler hızlı hizmetinden dolayı BlinkIt'i övdü.

Bir kullanıcı şu yorumu yaptı: “Sana katılıyorum! Siparişlerimin çoğunu 6-12 dakika içinde alıyorum. Kelimenin tam anlamıyla her şey için evden çıkmayı bıraktım. Tüm mahalle mağazalarım yalnızca MRP'de satış yapıyor ve ben de aynı parayı Blinkit ve Might Get'te ödüyorum. Yaşasın Zepto ve Blinkit.

Başka bir kullanıcı ise şu yorumu yaptı: “Blinkit adını fazlasıyla ciddiye aldı.”

Ancak internette bir bölüm 3 dakika içinde sipariş almanın mümkün olmadığını söyledi.

“İMKANSIZ, caddenin karşısındaki mağazadan sipariş versen ve online sipariş vererek zamanlayıcıyı başlatsan bile, “mağazadayken” siparişi online al ve zaten “mağazada” olan siparişi paketle. Bir kullanıcı “El” ve müşteriye ulaşmak için caddenin karşısına koşuyor” yorumunu yaptı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın