Bir güvenlik görevlisinin kızı İngiliz üniversitesinden mezun oldu, ünlüler tepki gösterdi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bir kullanıcı “Baban bir süper kahraman” diye yazdı.


Çoğu insan için mezuniyet en güzel günlerinden biridir. Ailenizin önünde mezun olmak her zaman özeldir çünkü başarınızda onlar önemli bir rol oynamıştır. Birçoğu başarılarını ebeveynlerinin ve ailelerinin yardımına bağlıyor. Geçtiğimiz günlerde bir güvenlik görevlisinin kızının, kendisini yurtdışına okumaya gönderdiği için babasına teşekkür ettiği bir Haber sosyal medyada viral oldu. Kızın ve babasının çabaları Ayushmann Khurrana ve Boat'un kurucusu Aman Gupta gibi ünlüler tarafından övülüyor.

Dhanshree G, Instagram'da paylaşılan klibin başlığına “Bana inandığın için teşekkür ederim Pappa” yazdı.


Video, prestijli bir İngiliz üniversitesine yeni kabul edilen bir baba ile kızının sıcak kucaklaşmasıyla başlıyor. Sahne daha sonra babanın yeni bir yolculuğa çıkan kızına veda ettiği bir havaalanına geçiyor. Videoda ayrıca mezuniyet töreninden kısa klipler de yer alıyor ve Dhanshree'nin diplomasını almak için mezuniyet kepi ve elbisesiyle sahnede yürürken yaşadığı keyifli anı vurguluyor. Videodaki metin şöyle: “Babama 'Sen sadece velisin, kızını yurt dışına gönderemezsin' diyen herkese. O benim cankurtaranım ve bunu başardı.”

Klip, yayınlandığından bu yana sosyal medya platformunda 17 milyon görüntüleme ve 1,8 milyon beğeni topladı.

Dijital içerik yaratıcısı ve oyuncu Dolly Singh şunları söyledi: 'ağlıyor ve hıçkırarak ağlıyor'

Tekne kurucusu Aman Gupta şunu yazdı: “İlham verici. Sana ve babana daha fazla güç.”

Aktör Ayushmann Khuranna da duygusal Haberya kalp emojisiyle tepki gösterdi.

Bir kişi “Baban bir süper kahraman” diye yazdı.

Bir kişi “Allah ikinizden de razı olsun” dedi.

“Hintli babalar en iyisidir. Batı'daki çocuklar, eğitimlerini finanse etmek ve büyümek için yarı zamanlı işlerde çalışıyorlar, ancak yine de öğrenci kredilerini ödeyemiyorlar. Ama Hintli babalarımız aradaki devasa kur farkına rağmen bunu çok önemsiyorlar. Bir kullanıcı “Gerçekten minnettarım” diye ekledi.

Bir kullanıcı şunu ekledi: “İmkansızı mümkün kılan adam 'Baba'.”

Bir kullanıcı şunları söyledi: “Babanı gururlandırdığın için teşekkür ederim. Dünyadaki tüm mutlulukları hak ediyor. Sana daha fazla güç.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst