Bill Gates Dolly Chaiwala'dan çay içiyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video Bill Gates'in “chai” siparişi vermesiyle başlıyor.

Microsoft'un kurucu ortağı ve hayırsever Bill Gates şu anda Hindistan'a bir gezide ve çeşitli gezileri internette büyük ilgi ve tartışma topladı.

Sosyal medyada paylaşılan yakın tarihli bir Haberda Bill Gates, Hindistan'daki ünlü bir çay tezgahında bir fincan chai içerken görüntülendi. Görüntülerde Bay Gates'in, ünlü çay satıcısı ve sosyal medyadaki ünlü Dolly Chaiwalla ile yaptığı bir fincan çayın tadını çıkarırken sohbet ettiği görülüyor.

Videoyu buradan izleyin:

Video, Bay Gates'in Chaiwalla'ya “chai” siparişi vermesiyle başlıyor. Chaiwalla daha sonra özel bir araba kullanarak çayı kendine özgü tarzında hazırlıyor. Son çekimde Gates'in bardaktan sıcak çay içmenin tadını çıkardığı görülüyor.

Video, Bay Gates'in bardaktan sıcak içecekten bir yudum alması ve Dolly Chaiwalla ile fotoğraf çektirmesi ve “Çoklarını sabırsızlıkla bekliyorum” başlığıyla sona eriyor. chai pe charcha, Bu şu anlama geliyor: “Çay içerken bol bol sohbet etmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.” Bu, Gates'in Hindistan ziyareti sırasında daha fazla etkileşim ve tartışmayı sabırsızlıkla beklediğini gösteriyor.

Video internette geniş çapta ilgi gördü; birçok kişi Bay Gates'in yerel kültürü benimsediğini ve popüler bir sokak satıcısından bir fincan çay içtiğini görünce şaşırdı ve sevindi.

Video, sosyal medyada yaklaşık 4 milyon kez izlendi ve Instagram'da yaklaşık 300.000 kez beğenildi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın