Bengalurulu sürücü köpeğini gezdirdi, Haber viral oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bir kullanıcı, “Bangalore trafiğinde sıkışıp kalmaktan çekinmem.” dedi.

Köpeklerin insanın en iyi dostu olarak adlandırılması boşuna değil. Bu sevimli hayvanlar, tatlı hareketleriyle sıkıcı bir günü aydınlatabilirler. Köpekler yalnızca yoldaşınız olmakla kalmaz, aynı zamanda yardımcınız, koruyucunuz ve cankurtaranınız olarak da görev yapar. Geçtiğimiz günlerde Bengaluru'da bir köpeğin otomatik çekçekte bindiği bir Haber internette yayıldı. Sevimli Haber sosyal medya kullanıcılarından çok sayıda tepki topladı.

Video Kitty Roxie Sparta tarafından Instagram'da paylaşıldı. Klibin başında bir otomobil çekçek sürücüsünün kucağında oturan bir köpek görülüyor. Video ilerledikçe, şehirde sürüşün tadını çıkarırken aracın kolunu tuttuğu görülebiliyor. “Köpekler asla statünün arkasında koşmazlar; onlar sadece senin varlığını ve sevgini isterler! Videoda “Bugün gördüğüm en saf şey” yazıyor.

Video paylaşıldığından bu yana Instagram'da dört binin üzerinde görüntüleme ve 43.000'den fazla beğeni aldı. “Bugün bir sürücünün hoomanını aldığını gördüm! … Uber sürücüsü: Chinnu,” başlığı yazıyor.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

“Bangalore'da buna benzer sahneler o kadar yaygın ki, buranın (göreceli olarak konuşursak) bir doggo cenneti olduğuna inanıyorum. 10 yıldır buradayım ve Kannadigas'ın başıboşlara gösterdiği sevgi ve ilgi gerçekten iç açıcı” ve Hindistan'daki diğer şehirlerin de bunu taklit etmesini diliyorum. Sonuçta bunun kültürel bir şey olduğunu düşünüyorum. Her neyse, bu nazik insana dünyada başarılar diliyorum” dedi bir kullanıcı.

Bir diğeri şöyle dedi: “Bangalor trafiğinde sıkışıp kalmaktan çekinmem.”

“Bu adamı günlük araba adamı yapardım. Bir evcil hayvan sahibine yardım edecek her şey,” dedi bir kişi.

Bir kullanıcı, “Bu 5 yıldızlı bir hizmet, kesinlikle birinci sınıf” dedi.

Bir diğeri şunları söyledi: “Aman Tanrım Bangalore'un buna başlaması gerekiyor, yolculuk sırasında biraz sevişme terapisine ihtiyacımız var lütfen.”

Bir Instagram kullanıcısı, “Tanrı bu saf ruhu korusun lütfen” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın