Anand Mahindra, 19 yaşındaki okçuluk şampiyonu Prathamesh Jawkar’ın ilham verici Habersunu paylaşıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Tek erkekler finalinde Mike Schloesser’i 149-148 mağlup etti.

Sanayici Anand Mahindra, sosyal medya güncellemeleriyle bizi her zaman en ilginç içeriklerle ağırlıyor. Twitter’da 10,5 milyon takipçisi bulunan Mahindra Group’un Yönetim Kurulu Başkanı, eğlenceli, bilgilendirici ve trend olan konuları ile düzenli olarak ilgilerini çekiyor. Ayrıca kendi alanlarında büyük başarılara imza atmış insanların ilham verici hikayelerini de paylaşıyor. En son yaptığı paylaşımda, geçtiğimiz günlerde Şanghay’da düzenlenen Okçuluk Dünya Kupası’nda Hindistan adına altın madalya kazanan 19 yaşındaki Prathamesh Samadhan Jawkar’ın Habersunu paylaştı.

İlk olarak yaşam koçu Sudhir Puthran tarafından yayınlanan Haber, Bay Jawkar’ın Dünya Şampiyonalarında ilk altın madalyasını almak için dünyanın bir numaralı Hollandalı Mike Schloesser’i yendiğini gösteriyor. PTI’nin bildirdiğine göre, daha önce Koreli ikili Kim Jongho ve Choi Yonghee’yi eledi ve tek erkekler finalinde Hollandalıyı 149-148 yenmek için devasa performansını sürdürdü.

Videoyu paylaşan Mahindra şöyle yazdı: “Harika.” Çelik gibi sinirleri ve keskin bir odaklanması var gibi görünüyor. Yapım aşamasında bir şampiyon. Haklısın @SudhirPuthran. Bugüne kadar ondan haber almamıştım ama bundan sonra onu takip edeceğim. Umarım Eylül’de Hermosillo’daki finalde galip gelir. Kalksın!”

Tweet’e buradan göz atın:

Sadece inanılmaz. Çelik gibi sinirleri ve keskin bir odaklanması var gibi görünüyor. Yapım aşamasında bir şampiyon. Haklısın, @SudhirPuthran Bugüne kadar ondan haber almamıştım ama bundan sonra onu takip edeceğim. Umarım Eylül’de Hermosillo’daki finalde galip gelir. Kalksın! https://t.co/fJe3KLfCUz

– Anand Mahindra (@anandmahindra) 21 Mayıs 2023
Orijinal gönderide şöyle yazıyordu: “Burası, Sri Rama, Arjuna ve diğerleri gibi büyük savaşçıların yay ve oklarla dolaştıkları topraklardır.” Bu topraklar, bir beceri olarak okçuluğu tamamen ihmal etmiştir. Hindistan’dan 19 yaşındaki Prathamesh Samadhan Jawkar’ı kaçınız duydunuz? O, Şangay’da devam eden Okçuluk Dünya Kupası 2023’ün yeni dünya şampiyonu! Ne konsantrasyon ve odaklanma!

Gönderi, gencin olağanüstü yeteneğinden ilham alan ve yaklaşan turnuvalarda ona şans dileyen netizenlerin iç açıcı yorumlarıyla doldu.

Bir kullanıcı şöyle yazdı: “Anand efendime katılıyorum.” Bu yetenekli çocuğu ortaya çıkardığın için teşekkürler Sudhir Ki. Yaklaşan turnuvalarında ona en iyi dileklerimi sunuyorum.” Bir başkası, “Bu, yıllarca süren özveri ve kararlılığın harika bir sonucu. Bravo.”

Üçüncüsü şöyle dedi: “Sakinlik seviyesi ve odaklanma inanılmaz.” Dördüncüsü şöyle yazdı: “Seninle gurur duyuyorum Prathamesh!” Hindistan seninle gurur duyuyor! Tanrı seni korusun!”

Beşincisi şöyle yazdı: “Bir dünya şampiyonunun dünyaya tanıtılması için @anandmahindra Sir’den bir tweet’e ihtiyaç duyması ne kadar ironik.” “Onu neredeyse hiç kimse bilmiyor, medyada yer almıyor, ödül yok… o daha iyisini hak ediyor.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın