Adam 12 ft kobrayı öper, Haber tüylerini diken diken eder

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Videoda kobrayı öpen adam gösteriliyor.


Ortalama bir insan, bir kobra yılanı gördüğünde genellikle tüylerini diken diken eder. Ancak son zamanlarda, Nick adında bir adamın kapüşonunun arkasında dev bir kobrayı öptüğünü gösteren bir Haber viral oldu.

Bishop, Instagram sayfasında paylaştığı Habernun açıklamasında “12 fitlik bir kral kobrayı öper miydiniz?” diye sordu.

Videoyu buradan izleyin:


Nick’in son derece tehlikeli yılanı ısırmadan tutabilmesi internette büyük beğeni topladı.

Kendini hayvanat bahçesi bekçisi ve yılan savaşçısı ilan eden Nick Bishop, Instagram sayfasında tehlikeli yaratığı idare ettiği birkaç Haber yayınladı. Ek olarak, yılanlar ve diğer sürüngenlerle olan etkileşimlerini paylaştığı Haberlar nedeniyle sosyal medyada büyük bir takipçisi var.

San Diego Zoo Wildlife Alliance’a göre kobralar, Elapidae ailesinin tüm üyeleri olan taipanlar, mercan yılanları ve mambalarla ilgili zehirli yılanlardır. Bu ailenin yılanları, dişlerini engerekler gibi katlayamazlar, bu nedenle dişler genellikle daha kısadır. Dişlerine zehir enjekte ederek avlarını öldürürler. Zehir, kurbanın nefes almasını ve kalp atışını durduran bir nörotoksindir. Bir kobra, bir insana ancak kendini tehdit altında hissederse saldırır. Herhangi bir zehirli yılanda olduğu gibi, uygun şekilde tedavi edilmezse kobra ısırığı ölümcül olabilir.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst