Adalet Bakanı Kiren Rijiju, ulusal şampiyon Sreeja Akula ile masa tenisi oynuyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Videoda ikili oyundan keyif alıyor gibi görünüyor.

Birlik Adalet Bakanı Kiren Rijiju sosyal medyada oldukça aktif. Kısa süre önce ulusal şampiyon Sreeja Akula ile masa tenisi oynarken çekilmiş bir Habersunu paylaştı.

Videoda ikili oyundan keyif alıyor gibi görünüyor. Birlik Bakanı’nın gönderisinin başlığı, “Uzun bir süre sonra nihayet son şampiyon Sreeja Akula, masa tenisinde son şampiyon ile masa tenisi oynamayı başardım” diyor.

Instagram makarası paylaşıldığından beri 11.000’den fazla görüntülenme ve bin beğeni topladı.

Bir kullanıcı, “Harika sporcusunuz efendim, sizi tekrar Spor Bakanı olarak görmek istiyorum” dedi.

Başka bir kişi, “Efendim, siz gerçek bir spor aşığısınız” yorumunu yaptı.

Bir kullanıcı “Bir profesyonel gibi oynadınız efendim” dedi.

Birçok kullanıcı da yorumlara kalp emojisi bıraktı.

Geçenlerde, Bharatiya Janata Partisi’nin lideri, Morigaon’da kendisine sunulan lezzetli bir Assam ezmesinin tadını çıkarırken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. “Bu gerçek Hindistan…! Assam, Morigaon’da geleneksel Tiwa yemeklerinin tadını çıkardık. Assam BJP Karyakartas’ımızla birçok yoğun programa katıldıktan sonra böylesine lezzetli yerel mutfağa sahip olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum” diye yazdı Bay Rijiju, paylaşımının başlığında.

Haydarabad yerlisi, bayanlar ulusal masa tenisi şampiyonu Sreeja Akula, geçen yıl Nisan ayında Shillong’da ilk ulusal şampiyonluğunu kazandıktan sonra Birmingham’da karışık çiftlerde Hintli efsane Sharath Kamal ile birlikte geçen yılki İngiliz Milletler Topluluğu Oyunlarında ülkesi için altın madalya kazandı. Asla ölmeme tavrı, bu performansıyla takipçilerini kazandı ve onu ilk kez ulusal ilgi odağı haline getirdi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın