ABD restoranı 55.000 rupi değerinde ‘Gold Standard Burger’ sunuyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Eskiden Drury Beer Garden olarak bilinen DBG Restaurant.


İyi bir burger için ne kadar para harcamaya hazırsınız? Yüksek fiyatlar için bir üst sınır olmamasına rağmen, ortalama bir müşteri pahalı bir restoranda bir burger için kolayca 1.000 ila 1.500 rupi arası harcama yapabilir.

Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yepyeni bir burger lokantası, ülke olmasa da Philadelphia’daki menüdeki en pahalı çizburgeri piyasaya sürmek için hazırlanıyor ve bu burger 700 $ ‘a (57.987 rupi) satılıyor.

Drury Beer Garden olarak adlandırılan restoran, Midtown Village’da yeni bir isim, yeni menü ve 700 $ fiyatlı özel burger ile yeniden açılacak.

Bira bahçesinin ortak sahibi George Tsiouris, 700 dolarlık bir sandviçin içereceği bahşişler hakkında hiçbir şey söylemedi.

aip4eeo


Menüye göre burger, yıllanmış İrlanda kaşarı, bal, taze siyah trüf ve konyak ile alevde ızgara ıstakoz içeren bir Wagyu biftek burgeridir.

Kız kardeşi Vasiliki Tsiouris-Balis ile birlikte mekanın sahibi olan George Tsiouris, yerel haber kaynağına “Burgerler dünyadaki en popüler yiyeceklerden biri” dedi. NBC10.

Yeni menü konseptimizle misafirlerimize şaşırtıcı, yaratıcı ve lezzetli seçenekler sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Tsiouris-Balis, “Kardeşim ve ben bu menüyü hazırlarken çok eğlendik ve herkesi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz” diye ekledi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst