9-5 işini bıraktıktan sonra yağmurda dans eden Fransız fenomenin Habersu interneti kazanıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Video 7 milyondan fazla görüntüleme ve yaklaşık 380.000 beğeni topladı.

Bir içerik oluşturucunun 9'dan 5'e kadar çalıştığı işini bıraktıktan sonra yağmurda dans ettiği Haber internette kalpleri kazanıyor. Klip, Fransız sosyal medya fenomeni Fabrizio Villari Moroni'nin istifasından kısa bir süre sonra mutluluktan yağmura atladığını gösteriyor. Ayrıca takipçilerine samimi bir mesaj yazarak içerik oluşturma işini masa başı işiyle “birleştirebileceği” varsayımının yanlış olduğunu kabul etti. “Aynı anda her yerde bulunma ve taahhüt ettiğim her şeye eşit adalet gösterme yeteneğimi abarttım” diye yazdı.

Bay Moroni, hem tutkusunu hem de işini kaldıramayacağını anlayınca bir “karar” verip işi bırakmaya karar verdiğini de anlattı. “Ne yazık ki, birçok şeyi taahhüt ederseniz aslında hiçbir şeyi taahhüt etmediğinizi fark etmem o kadar uzun sürmedi. Bu yüzden bir karar vermem gerekiyordu. Sizin için (ve benim için) yaratmak en büyük onur ve “beni gerçekten tatmin eden tek şey” diye ekledi.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

Ayrıca başlıkta fenomen, takipçilerine sürekli sevgi ve destekleri için teşekkür etti. “Her gün bazılarınız beni Paris sokaklarında durduruyor ve yaptıklarım için bana teşekkür ediyor. Aslında bana verdiğiniz büyük sevgi ve desteğe teşekkür eden benim. Bu asla unutulmayacak. “Kolay bir karar değildi” ama gördüğünüz gibi beni mutlu etti. Bizim için sırada ne olacağını görmek beni heyecanlandırıyor. Sizin Fabri'niz,” diye tamamladı Bay Moroni.

İçerik oluşturucu, Haberyu birkaç gün önce paylaştı ve o zamandan beri 7 milyondan fazla görüntüleme ve yaklaşık 380.000 beğeni topladı. Yorumlar bölümünde netizenler, tatmin etmeyen işlerini bıraktıktan sonra benzer şekilde heyecanlı ve özgür hissettiklerini paylaştılar.

“2012'de tamamen aynı şeyleri hissettim. İşimi bırakmaya karar verdim ve şunu söyleyeyim sonrasında gözyaşları ırmak gibi aktı. Sokakta dans ettiğimi, özgürleştiğimi ama korktuğumu hatırlıyorum. Bu an bana sınırlamalarımı tanımayı ve net sınırlar koymayı öğretti. O zamandan beri, önceliğim refahım olmak üzere farklı işlerden geçtim. Bu Haber beni o saf duygulara geri götürüyor. Bir kullanıcı, kendine sadık kalan herkese şapka çıkartıyorum; benim kitabımda sen bir şampiyonsun” diye paylaştı.

Ayrıca okuyun | İngiliz kadın arka bahçesinde 2. Dünya Savaşı'ndan kalma bomba sığınağı keşfetti: 'Hiçbir fikrimiz yoktu'

“İş dünyasından ayrıldığımda da aynı duyguyu hissettiğimi hatırlıyorum. Bir başkası, “Hayallerimin onu aştığını ve bunun kendim için verdiğim en iyi ama en zor kararlardan biri olduğunu anlayana kadar bu iş benim 'hayallerimdeki iş'ti” yorumunu yaptı.

“Hastalanana kadar beş yıllık bir özveriden sonra işimden ayrıldım ve sonra buna değmediğini anladım. Artık farklı bir tavır ve hedeflere sahip başka birini aradığım için rahatladım ve mutluyum” diye yazdı üçüncü bir Instagram kullanıcısı. “Hayatınızın her alanına %100'ünüzü veremeyeceğinizi anlamam yıllarımı aldı. Ama yeni yolculuğunuzda size kesinlikle iyi şanslar diliyorum,” diye paylaştı bir başkası.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın