Z Kuşağı çalışanının yokluğu Habersu viral oluyor – internet tepki gösteriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Görüntüler Instagram'da 8 milyon kez izlendi ve 200.000 beğeni aldı.

Çalışanlar tatildeyken veya birkaç günlüğüne ofis dışındayken, otomatik yanıt içeren bir ofis dışında e-postası oluştururlar. Bu, kişilerinize siz uzaktayken ihtiyaç duydukları bilgi veya hizmetlere nasıl erişebileceklerini anlatacak ve yanıtınızın neden geciktiğini açıklayacaktır. İşyerinde zaman ve trendler değiştikçe, ofis dışı mesajların yanıtlanma ve oluşturulma şekli de gelişiyor. Bu bağlamda Z Kuşağı çalışanının devamsızlık Habersu internette viral oldu.

Klip seyahat sigortası şirketi Butter Insurance tarafından paylaşıldı. Görüntülerde, bir kişinin Joshua Kessel tarafından paylaşılan ve uçağın çınlama sesiyle birlikte kanadını gösteren Haberya tıkladığı görülüyor. Ayrıca klipteki adam şöyle diyor: “Eğer bunu izliyorsanız muhtemelen şu anda Avrupa'ya giden bir uçaktayım.” Videoda onu bir uçak animasyonuyla bir bankta otururken gösteriyor ve sanki oturuyormuş gibi görünüyor. bir Uçak koltuğunda. Z Kuşağı çalışanı ayrıca e-posta kimliğini paylaşıyor ve işe dönüşle ilgili soruları yanıtlıyor. Artık viral olan Haber “Hemen geri döneceğiz” metniyle bitiyor.

Videonun metninde “Z Kuşağı pazarlama adamımız bunu ofis dışında bir yanıt olarak belirledi” yazıyor. Gönderinin başlığında “Bunun bir şaka olmasını dilerdim ama kendisi bunun Habersunu çekmeye bile gelmedi.” yazıyordu.

Görüntüler yayınlandığından bu yana Instagram'da sekiz milyon görüntüleme ve 200.000 beğeni topladı.

Birisi şöyle dedi: “Giden: e-posta imzaları. Saf: Haberları e-postayla gönderin.

Bir kullanıcı, “Bu, asırlık alaycılığı gösteriyor” dedi.

Bir diğeri şunları ekledi: “Z Kuşağı hiçbir şekilde bilgilendirme zahmetine girmiyor. Sadece ortadan kayboluyorlar hahaha.

Üçüncü bir kişi, “Kardeşler, tüm şirkete 22 MB'lık bir eklenti gönderin” dedi.

Bir kullanıcı, “İlk başta onun Brooklyn Nine Nine'dan Jake Peralta olduğunu düşündüm” dedi.

Başka bir sosyal medya kullanıcısı, “Y kuşağı olarak bunun beni güldürdüğünü doğrulayabilirim… Kesinlikle Y kuşağı için” diye ekledi.

Bir Instagram kullanıcısı şunları söyledi: “Ama bunu yapacak cesareti nasıl bulacağım… Bunu seviyorum.”

Daha fazla güncel haber için buraya tıklayın