Yukatel Kayserispor’a Büyükkılıç morali

celikci

New member
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, ligin 3. haftasında deplasmanda karşılaşacağı Başakşehir maçı öncesi kentin marka pahası olan Yukatel Kayserispor’u ziyaret ederek, muvaffakiyetler diledi. Lider Büyükkılıç, “İnşallah yüzleri her vakit olduğu üzere gülerek gelir. Kazanan Kayseri’miz olur. Kentimiz olur” dedi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin marka kıymeti Yukatel Kayserispor’un destekçisi olmaya devam ediyor. Bu kapsamda ligin 3. haftasında deplasmanda karşılaşacağı Başakşehir maçı öncesi Yukatel Kayserispor’u ziyaret eden Lider Büyükkılıç, sarı kırmızılı kadroya muvaffakiyetler diledi.

Başkan Büyükkılıç, birliğin, birlikteliğin ve dayanışmanın her vakit rahmet olduğunu söz ederek, “Çok pahalı liderimize, hayli pahalı hocamıza, markamız olan Kayserispor’u temsil eden oyuncularımıza Başakşehir maçı ile ilgili hem iyi seyahatler birebir vakitte muvaffakiyetler diliyorum. İnşallah yüzleri her vakit olduğu üzere gülerek gelir. Kazanan Kayseri’miz olur. Kentimiz olur. Birliğin, birlikteliğin ve dayanışmanın her vakit bereketli olduğuna inanıyorum. Hocamızı takdir ediyoruz. Bedelli liderimize her vakit teşekkür ediyoruz. İdaresine takviyelerinden ötürü iyiki varsınız diyoruz. Her kademedeki, taraftarlarımıza da kentimize ve kadromuza sahip çıkma anlayışı içerisinde ve her vakit olduğu üzere kendini tabir etme anlayışı içerisinde çabalarından ve takviyelerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah Kayseri’mizdeki maçlarımızda yer almalarını, kesinlikle kadrolarına sahip çıkmalarını, kentimizin ileri gelenlerinin de en azından bir loca almalarını, yer almalarını takviye vermelerini bu kadronun bir arada kentimizi temsili olacağını, kazanımlarını asla göz arkası etmemiz gerektiğini. Kentimize kazandırdıklarının yanında kadromuza sahip çıkmayı bir vazife haline getirmemizi buradan paylaşıyorum. Takviye veren herkese teşekkür ediyor. Mevla’m mahcup etmesin inşallah yüzleri gülerek gelsinler. Başarılı hoca, başarılı liderim, başarılı yönetim” diye konuştu.

Yukatel Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı ise, Lider Büyükkılıç’ a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Başkanım son dakikada biz yola çıkmadan gelerek, bizi gördüğünüz için epeyce teşekkür ediyorum. İnşallah bu dönemde yüzümüzün akıyla Çağdaş hocam ile birlikte uygun bir biçimde geçirmeyi ümit ediyoruz” dedi.

Yukatel Kayserispor Teknik Yönetici’yi Çağdaş Atan da, “Başkan Büyükkılıç’ı şu an burada görmek bir şeref” diyerek, şunları kaydetti:

“Güler yüzünüzü bizden eksik etmeyin. Her vakit bekliyoruz. Burası bizim olduğu kadar sizin de konutunuz tesis olarak. Çok hoş bir beraberlik görüyorum ben, kentte taraftarıyla, kentin ileri gelenleriyle, büyükleriyle. İnşallah bunun gerisinden sonuçlarla desteklenir bu birlik ve birliktelik ve hoş bir dönem geçiririz.”