YouTuber’lar Mix TV, Dev Mikserde Buzdolabı, İnternet “Neden?” diye soruyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Standart büyüklükteki bir buzdolabı parçalara ayrıldı.

YouTuber’ların dev bir blenderde TV, buzdolabı, tekne ve golf toplarını karıştırdığını gösteren bir Haber internette viral oldu. Arabaları çok yükseklerden düşürmek de dahil olmak üzere yıkıcı deneyler planlamasıyla tanınan popüler YouTube kanalı How Ridiculous, “dünyanın en büyük karıştırıcısını” yarattı.

YouTuber’lar Brett Stanford, Derek Herron ve Scott Gaunson dev blenderi buzdolabı, tekne, golf topları ve televizyon gibi öğeleri karıştırmak için kullandı. Yaratıcılar bu Haberyu 5 Ağustos’ta yayınladılar ve şu ana kadar 100.000’den fazla Haber izlendi. 5 Ağustos’ta mikserin üretim sürecini belgeleyen bir YouTube Habersu yayınladılar. Bu Haber 2 milyondan fazla izlendi.

Videoyu buradan izleyin:

Ayrıca Haberlarının bazı kısımlarını kendi sitelerinde yayınladılar. instagram halletmek. Video, bir adamın heyecanla blenderi sunmasıyla başlıyor. Daha sonra buzdolabını dev blenderde karıştırmak istediğini duyuruyor. Birkaç dakika sonra tam boyutlu bir buzdolabı parçalara ayrıldı.

Video netizenler arasında eğlenceye ve kafa karışıklığına neden oldu. Bir kullanıcı Haberya yorum yaptığında “Ama nedenyyyyyyyyy” diye sordu.

Başka bir kullanıcı ise “Smoothie’nizde ne istersiniz?”, “Buzdolabında ne varsa” diye yazdı. “İçinde ne varsa” duymayan ben.

Üçüncü kullanıcı, “Tam anlamıyla buzdolabını berbat ettin” diye sordu.

“Komik değil, sizi izlemekten ne kadar keyif alsam da eski şeyleri, imkansız atışları, hileli atışları ve sadece arkadaş olmayı özlüyorum. Bununla birlikte, neden tahterevalliye tekrar dönüp ciddi bir mühendislik çalışması yapmıyorsunuz? Dördüncü kullanıcı “Bunu kullanabilirsin” yorumunu yaptı.

Beşinci kullanıcı, “Instagram’daki en sinir bozucu ses ve davranış” yazdı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın