WWE süperstarları ringde RRR’nin “Naatu Naatu” şarkısı eşliğinde dans ediyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
WWE Superstar Gösterisi büyük bir başarıydı.


Geçen hafta Haydarabad’da düzenlenen Dünya Güreş Eğlencesi (WWE) Süperstar Gösterisi büyük bir başarıydı ve hayranlar heyecanlandı. Mega etkinlik aksiyon, drama, akrobasi ve hatta bazı şaşırtıcı dans hareketleriyle dolu heyecan verici bir gösteriye dönüştü. Karmaşık bir spor olan güreşte sergilenen çeşitli taktik ve stratejilerin yanı sıra, güreş süperstarlarının şarkıya eşlik ederken dans etmelerini izlemek şüphesiz etkinliğin en dikkat çekici anıydı. “Naatu Naatu” filmden RRR.

WWE halkaları genellikle yoğun ve rekabetçi atmosferleriyle bilinir, ancak bu etkinlikte Drew McIntyre, Jinder Mahal, Sami Zayn ve Kevin Owens gibi süperstarların streslerini atıp Oscar’lara doğru ilerlediklerini görmek nadir ve keyifli bir manzaraydı. Mutlu bir ruhla dans edilen şarkı.


Bu güreşçilerin sergilediği dikkat çekici yetenek ve dostluk gösterisi görsel bir ziyafetti, izleyicileri hayrete düşürdü ve internette büyük bir heyecan ve tartışmalara yol açtı.

Bu Habernun yer aldığı gönderi viral oldu ve yaklaşık 6 milyon kez görüntülendi.

Yorumlar bölümünde birçok kullanıcı bu başarıyı Hindistan’ın yumuşak gücünün etkisinin ve Hint sinemasının popülerliğinin büyüsünün bir kanıtı olarak övdü. Ancak bazıları, WWE’nin yoğun maçlarıyla tanındığı ve şarkı söylemenin ve dans etmenin bir WWE etkinliği için uygun olmayabileceği için bunun gerekli olmayabileceğini savundu.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst