Virat Kohli’nin dövme sanatçısı yeni dövmesinin anlamını açıklıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
“King Kohli”, Aliens Tattoo’nun sahibi ve kurucusu Sunny Bhanushali tarafından imzalandı.

Eski Hintli kriket kaptanı Virat Kohli, 2023 Hindistan Premier Ligi öncesinde koluna yeni bir dövme yaptırdı. Bay Kohli’nin dövme sevgisi iyi bilinir. Vücudunda birkaç dövmesi var ve hayranları da onlara bayılıyor. Yıldız oyuncuyu yeni bir dövmeyle görünce birçok kişi bunun anlamını merak etti. Şimdi dövme sanatçısı, yeni vücut renginin anlamı hakkında konuştu ve bu, kişiliğinin bir parçasını ifade ediyor.

“King Kohli”, Aliens Tattoo’nun sahibi ve kurucusu Sunny Bhanushali tarafından imzalandı. Bay Kohli’nin birkaç yıl önce telefonunda dövme çalışmalarının fotoğraflarıyla stüdyolarına geldiğini ve onları iki yılı aşkın bir süredir takip ettiğini söylediğini söyledi. “Buna inanamadım – bu kriket süperstarı aslında işimizin hayranıydı! Muazzam ününe rağmen, Virat inanılmaz derecede alçakgönüllü ve ayakları yere basan biriydi. Havası veya tavrı yoktu ve çalışmalarımızı gerçekten takdir etti ve bir sonraki dövmesi üzerinde çalışmamı istedi” dedi.

Ne yazık ki, yoğun programlar projenin ilerlemesini engelledi. Bay Kohli, geçen ay belirli bir istek için sanatçıyla temasa geçti. “Eski dövmesini yenisiyle kapatmak istedi. Maneviyatını yansıtacak yeni bir dövme, her şeyin birbirine bağlılığını ve yaratılışın kaynağını temsil edecek bir şey, yüce ve birliği, yaşamın yapısını, her şeyin kaynağını temsil edecek bir şey,” yorumunu yaptı Bay Bhanushali.

“Bu dövmenin onun için çok önemli olduğunu biliyordum ve o dövmeyi doğru yapmaya kararlıydı. Tasarıma kalbimi ve ruhumu koydum ve her bir öğeyi mükemmellik için titizlikle hazırladım” diye ekledi.

Dövme seansı günü stüdyo tamamen kapatıldı ve tam güvenliği sağlamak için “silahlı güvenlik görevlileri” konuşlandırıldı. “Saatler geçtikçe Virat kendini tamamen dövme sürecine kaptırdı. Karmaşık nokta çalışma stiline ve tasarımın her bir öğesinin bir araya gelme şekline hayran kaldı.”

q1g24jhg

Virat, yoğun programı nedeniyle dövmeyi iki ayrı seansa bölmek zorunda kaldı. İlk randevu, mürekkeplenmek için altı saat harcadığı Mumbai stüdyosu için ve ikinci, sekiz saatlik randevu Bangalore stüdyosu için ayarlandı. Bay Bhanushali, “Uzun saatlere ve dövme yapmanın getirdiği fiziksel rahatsızlığa rağmen, Virat hiçbir zaman şikayet etmedi veya herhangi bir yorgunluk belirtisi göstermedi” dedi.

İşlem tamamlandığında Virat, “yeni dövmesine merak ve şaşkınlıkla baktı”. Dövme sanatçısı, “Bu dövmenin hayatının geri kalanında yanında olacağını biliyordu, ruhsal yolculuğunun güçlü bir sembolü ve kendisinden daha büyük bir şeyle olan bağlantısı.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın