Veterinerin yenilikçi ofis dışında mesajı internete “Malgudi günlerini” hatırlatıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Birçok kişi veterinerin çabalarını takdir etti.

Bir veteriner hekimin yapraklarını hastalarına anlatması insanlarda nostaljiye neden olmuştur. RK Narayan’ın eserlerine dayanan hayali bağımsızlık öncesi Malgudi şehrinde Swaminathan ve arkadaşlarının yer aldığı ünlü TV programı Malgudi Günleri’ni çocukken hepimiz severdik.

Şimdi, veterinerinin muayenehanesinin dışında yeniden kullanılmış bir tabela gördükten sonra, bir kullanıcı destansı şovu izlediğini hatırladı. Kullanıcının, komik yapısı nedeniyle doktorun Malgudi Günleri’ndeki bir karakter için uygun olacağını düşünmesine neden oldu.

“Veterinerim Malgudi Günleri’ne ait bir karakter. Bir gün onun hakkında bir başlık açabilirim. Ama bugün, onun gibi, yeniden kullanılabilir bir tabela asmak ve izin almak istiyorum” açıklamasını yaptı. Kullanıcı Ramki ayrıca notun bir görüntüsünü paylaştı. Şöyle yazıyordu: “Bugün izleyin. İşe geri döneceğim.” Doktor, Cuma, Salı, Perşembe ve diğer bazı tarihlerin üzerinin çizildiği eski bir bildirim kullanmıştı.

Aşağıdaki nota göz atın:

My Vet, Malgudi Günleri’ne ait bir karakterdir. Bir gün onun hakkında bir başlık açabilirim. Ama bugün, onun gibi, yeniden kullanılabilir bir tabela asmak ve izin almak istiyorum. pic.twitter.com/wUs8WxwJOI

— Ramki (@ramkid) 1 Mart 2023
Gönderi, paylaşıldığından beri 62.000’den fazla görüntülenme ve 700 beğeni topladı.

Bir kullanıcı, “Notu düzeltmek için gazlı bez kullandı. Maksimum yük” dedi.

Ayrıca Okuyun: İzleyin: Adam, Shashi Tharoor’un Nagaland Etkinliğine Sözlük Getiriyor, İnternet Eğleniyor

“Ağaçları kurtarıyor,” diye ekledi ikinci bir kişi.

Üçüncü bir kişi, “Onu hiç tanımamama rağmen zaten ondan hoşlanıyorum” yorumunu yaptı.

“Gezegeni kurtarıyor. Dördüncü bir kişi, “Son derece modernize edilmiş, çok yalın bir operasyon yürütürdü” dedi.

Başka bir kullanıcı “Doğru önceliklere sahip” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın

Günün Öne Çıkan Videosu

Stil Kontrolü: Radhika Merchant, Shweta Bachchan, Neetu Kapoor’un OOTN’leri