Trafik sıkışıklığında yolun ortasında dans eden kız interneti kızdırdı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Videonun çekildiği yer ise henüz bilinmiyor.

Sosyal medya çağında, etkileyicilerin ve içerik oluşturucuların genellikle halka açık yerlerde kısa Haberlar veya Instagram Reels kaydettiği görülüyor. Viral hale gelme girişiminde bulunan birçok kişinin, başkalarının hayatlarını tehlikeye atarak oldukça riskli eylemlerde bulunduğu da görülüyor. Sosyal medyada böyle bir Haber ortaya çıktı ve bir trafik durağı sırasında caddenin ortasında dans eden bir kız görüldü. Video, hayal kırıklığını dile getiren ve güvenliğe aldırış etmeyen birçok kişiyi kızdırdı.

Video, Raja Babu kullanıcısı tarafından X’te (eski adıyla Twitter) paylaşıldı. Klipte kız, iki tekerlekli araçların ve çekçeklerin geçtiği kalabalık bir yolda görülüyor. Daha sonra çantasını yere atar ve dans adımı atmak için yere uzanır. Trafik durduğunda araçlar hareketsiz dururken dans etmeye devam ediyor. Ayrıca işe gidip gelenlerin baktığı kameraya bakarken ayağa kalkıyor ve dans etmeye devam ediyor. Videonun çekildiği yer ise henüz bilinmiyor.

Bu çok önemli.
🤦‍♂️
pic.twitter.com/QFPI5a7Q4d

— Raja Babu (@GaurangBhardwa1) 22 Aralık 2023
23 saniyelik klip mikroblog sitesinde yayınlandığından beri 1,5 milyon görüntüleme ve 10.000’den fazla beğeni topladı. Gönderinin başlığında “İnternet pahalıyken daha iyiydi” yazıyor.

Bir kullanıcı, “Hindistan trafiğinde kırmızı ışıkta geçmemeleri ve dans etmelerine izin verilmemesi inancını seviyorum” dedi.

“Bu ne mutlak delilik? Bir kişi şunu ekledi: Kalabalık yollar, tren istasyonları, tren/otobüsler gibi halka açık yerlerde rahatsızlık yaratan (ve hatta bazen masum insanların hayatına bile) sebep olan bu özenti sosyal medya fenomenlerinin cezası ne olmalı?” diye ekledi.

Üçüncüsü şunu ekledi: “Bu aptallığa ve trafiği engellemeye ceza veren bir yasa çıkmalı.”

Birisi, “Böyle şeyler yaptıklarında aldıkları coşkuyu anlayamıyorum… Abee yaarr” yorumunu yaptı.

Bir kullanıcı, “Bu neslin gittiği yerden geri dönüş yapması zor olacak” dedi.

Altıncı bir kullanıcı şunları söyledi: “Vay canına, insanların mükemmel Instagram reel’i için hayatlarını riske atmasını seviyorum. Sırf bu aptallık seviyesine ulaşmak için kendilerini tehlikeli sınırlara kadar zorlamaları gerçekten takdire şayan.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın