The Office Records’tan Dwight Schrute, yolcu arkadaşı, uçuşta gösterisini izliyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Oyuncu, viral haline gelen Haberyu Instagram hikayesinde paylaştı.

Amerikan sitcomu The Office’de Dwight Schrute karakteri olarak bilinen Rainn Wilson, geçtiğimiz günlerde birçok kişiyi hayrete düşüren bir Haber paylaştı. Bay Wilson’ı yüz maskesi, şapka ve kulaklık takmış bir uçuşta gösteriyor ve dizinin bir bölümüne yapıştırılmış bir yolcu arkadaşını görüyor.

Bay Wilson’ın Pazartesi günü Instagram hikayesine yüklediği ve daha sonra hayranları tarafından sosyal medyada paylaşıldığı Haberda, dizinin yıldızlarından birinin yanında oturduğundan habersiz bir yolcunun programı izlediği görülüyor. Bay Wilson keyifle kamerayı çevirirken, Bölge Müdürü Michael Scott’ın asistanlığını yapan Dwight Schrute karakteri minik uçak ekranında birden çok kez beliriyor.

Rainn Wilson’ın Instagram Hikayesi pic.twitter.com/aEQhaJoS8Q

— Dunder Mifflin (@DunderMifflinAS) 11 Nisan 2023
Oyuncu, Habernun altına “Yanında oturan kişinin kim olduğun hakkında hiçbir fikri yoksa…” dedi.

Paylaşıldığından bu yana, artık viral olan Haber 1,9 lakh’ın üzerinde görüntülenme ve beş binin üzerinde beğeni topladı.

“HAHAHAHAHAHA aman tanrım!!!! hayal edebiliyor musun?????????” dedi bir kullanıcı.

İkinci bir kişi, “Lmaoooooooooo bu epik,” dedi.

“Öyle olduğunu anlayamadım,” diye ekledi bir üçüncüsü.

Bir kişi, “Dwight’ın yanında oturduğunu fark ettiği Haberyu görmek istiyorum” yorumunu yaptı.

Başka bir kişi, “Ona bakmalı ve Dwight’ın satırlarından birini alıntılamalı,” diye ekledi.

“Adil olmak gerekirse… The Office yayınlandığından beri maske ve yüzü ÇOK değişti. Ben de onu böyle tanımazdım” yorumunu yaptı bir kişi.

“Bunu yeterince sevemiyorum. Kendi dünyasında, kara kara düşünüyor ve tüm zamanların en iyi şovlarından birini izliyor” dedi başka bir kullanıcı.

Bir kullanıcı ayrıca, “Mesele şu ki, Rainn Wilson’ı da tanıyamam çünkü onun Dwight karakteri biraz farklı bir kişiye benziyor.”

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın