Survivor Nagihan Karadere’den itiraf: Paylaşılamayan bayan oldum!

celikci

New member
Survivor yarışıyla yıldızı parlayan Nagihan Karadere bugün 2. Sayfa programına konuk oldu. Fit bedeniyle dikkatleri üzerine çeken ulusal atlet, samimi açıklamalarda bulundu. ‘Bekar bir bayan olarak fazlaca talibim var’ diyen Karadere, ‘Erkekler galiba olgun bayan seviyor’ biçiminde konuştu.

İşte Nagihan Karadere’nin açıklamalarından satır başları…

Buradan erkeklere sesleniyorum eşlerinize, sevgililerinize sahip çıkın. Fizik hoşluğu kıymetli değil gelip geçici!

örneğin ben kaslı erkek sevmiyorum, fazla egolu oluyorlar. Bütün dünya onların etrafında dönüyor üzere geliyor davranıyorlar…

Biz spor yaparken yalnızca kasları şişiriyorduk. Okumaya, eğitime vakit bulamıyorduk. Artık gençleri görüyorum, eğitime de spora da yük veriyorlar.

örneğin yeri geliyor göbekli erkek beni beğenmiyor. Bu usul bir şey bana söyleyen de oldu karşılığını verdim.

İşime odaklıyım şu ortalar, ancak hayli talibim var inanılmaz…

Paylaşılamayan bir bayan oldum. ömrümde bu kadar ilgi görmedim. Saplantılı insanlara da denk geldim.

38 yaşımdayım bu biçimde ilgi alaka görmedim. İlgi gösterenleri muhakkak bir yaşı yok. Erkekler olgun bayandan hoşlanıyorlar galiba, yaş aldıkça talibim arttı…

tekrar evlenirim. Her insan bir değil! Etrafımda epeyce hoş beşerler da var. Taliplerim de var, düzgün bir bağ olursa evlenebilirim. İnsan kimi şeyleri paylaşmak istiyor.

İşte Nagihan Karadere’nin açıklamalarından satır başları…

Buradan erkeklere sesleniyorum eşlerinize, sevgililerinize sahip çıkın. Fizik hoşluğu kıymetli değil gelip geçici!

örneğin ben kaslı erkek sevmiyorum, fazla egolu oluyorlar. Bütün dünya onların etrafında dönüyor üzere geliyor davranıyorlar…

Biz spor yaparken yalnızca kasları şişiriyorduk. Okumaya, eğitime vakit bulamıyorduk. Artık gençleri görüyorum, eğitime de spora da yük veriyorlar.

örneğin yeri geliyor göbekli erkek beni beğenmiyor. Bu stil bir şey bana söyleyen de oldu yanıtını verdim.

İşime odaklıyım şu ortalar, ancak epey talibim var inanılmaz…

Paylaşılamayan bir bayan oldum. hayatımda bu kadar ilgi görmedim. Saplantılı insanlara da denk geldim.

38 yaşımdayım bu biçimde ilgi alaka görmedim. İlgi gösterenleri aşikâr bir yaşı yok. Erkekler olgun bayandan hoşlanıyorlar galiba, yaş aldıkça talibim arttı…

tekrar evlenirim. Her insan bir değil! Etrafımda epey hoş beşerler da var. Taliplerim de var, düzgün bir münasebet olursa evlenebilirim. İnsan birtakım şeyleri paylaşmak istiyor.