Sokak sanatçısı kukla boyama becerisiyle insanları şaşırtıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bu Haberda bir tablo çizen bir kukla gösterilmektedir.


Yetenekli bir sanatçının dikkat çekici kukla manipülasyon becerilerini sergilediği bir Haber internette viral bir sansasyon haline geldi. Bu Haberda, olağanüstü kuklacı yeteneğiyle sizi şaşırtacak bir sanatçının düzenlediği, büyüleyici bir sokak gösterisinde tablo çizen bir kukla gösteriliyor.

Keyifli sokak performansı Şili’nin Santiago kentinde gerçekleşti ve yetenekli sanatçı Rodrigo Juarez tarafından ustaca yönetildi.

Rodrígo Juárez, Şili’nin Santiago kentinde kuklalarının resim yapabileceği kadar şaşırtıcı becerilerle gösteri yapan bir sokak sanatçısıdır.

[source: https://t.co/1haxbZdUps]
[more Habers: https://t.co/cCef7lSwSO]pic.twitter.com/glDKrJEBOZ

— Massimo (@Rainmaker1973) 21 Şubat 2023
Kukla performansları genellikle kuklayı akıcı ve gerçekçi hareketlerle hayata geçirmek için ipleri yönlendiren kuklacının yüksek seviyede beceri ve hassasiyetini gerektirir. Böyle bir Habernun internette viral hale gelmesi, sanatçının yeteneğinin ve yaratıcılığının bir kanıtıdır.

Video o kadar popüler hale geldi ki internette neredeyse bir milyon kez izlendi. Gönderi kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü ve birçok kişi ilginç yorumlar bıraktı.

“Sokak eğlencesi en iyisidir. Pek çok yere seyahat ettim ve muhteşem sanat eserleri, şarkıcılar, müzisyenler ve tuhaf şeyler gördüm. Bu sadece parayla ilgili değil; “Bunu gerçekten yapıyorlar çünkü insanlara neler yapabileceklerini göstermeyi seviyorlar.” Bir kullanıcı “Çok tutkulu insanlar” yorumunu yaptı.

“Günümüz dünyasında sanatçılar hafife alınıyor. Kimse bir sonraki Picasso’yu aramıyor ve bu iyi bir şey olabilir çünkü tutkusu olmayanlar elenir ve tutkusu olanlar büyük olasılıkla bu adam gibi parlar” diye yazdı başka bir kullanıcı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst