Smriti Irani, adet hijyeni ve tabuları yıkmakla ilgili 25 yaşındaki reklamını paylaşıyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kadın ve Çocuk Gelişimi Bakanı Smriti Irani

Kadın ve Çocuk Gelişimi Bakanı Smriti Irani sosyal medyada çok aktif. Her zaman günlük hayatından ve işinden ilginç gönderiler ve kesitler paylaşıyor. Geçenlerde Birlik bakanı, büyük bir şirket için “ilk” reklamını paylaşmak için sosyal medyayı kullandı, adet hijyeninin önemini vurguladı ve onu çevreleyen tabuyu yıktı.

Irani’nin paylaştığı bir TV reklamının klibinde, bir kadının adet döngüsüne atıfta bulunarak “o beş gün” hakkında konuşabiliyor. Herhangi bir kadında olduğu gibi vurgulamaya devam ediyor. Siyah beyaz reklamda “Dönemler, Tanrı’nın bize daha yaşlı ve daha akıllı olduğunuzu söyleme şeklidir” diyor.

Aşağıdaki Haberyu izleyin:

“Geçmişiniz ‘fısıldarsa’ … 25 yıl önce büyük bir şirket için ilk reklamım. Ancak konu alışılmadık değildi. Aslında ürün öyleydi ki, bir bandaj reklamı güvence altına aldığı için birçok kişi siparişe karşı çıktı. etkilenen model Ölüm’ü gösteriş temelli bir kariyere. Kamera önünde işime başlamak için can atarak evet dedim! Sonuçta, adet hijyeni hakkında bir konuşma neden tabu olsun. O zamandan beri geri dönüş yok. #throwbackthursday,” Birlik Bakanı başlıkta yazdı.

O ekledi: “ps – evet sıskaydım … ye yaad dilaane ki zaroorat nahi (evet sıskaydım, lütfen bana hatırlatma)”.

Gönderi, paylaşıldığı andan itibaren 1.000’den fazla görüntülenme ve 11.000’den fazla beğeni topladı.

“O reklamı hatırlıyorum! Sen olduğunu bilmiyordum!” dedi bir kullanıcı.

Aktris Mouni Roy, “Benim güzel Smriti di’m” diye ekledi.

“Güzel, zarif ve zeki o zaman ve şimdi!” bir kişi dikkat çekti.

Bir kişi, “Ne kadar ham ve güzel, her zaman aklınıza ve dilinize bir emir” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın