Şişedeki ketçapın her damlasını çıkarma hilesi viral oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kullanıcılar, yapışan sosu gevşetmek için baharat şişelerini 360 derece döndürebiliyor.


İnternet ve sosyal medya, yürek ısıtan hikayelerden korkutucu Haberlara kadar çok çeşitli içeriğin viral hale gelmesini mümkün kıldı. İçeriğin viral hale gelmesine neyin sebep olduğu konusunda herkese uygun tek bir cevap olmasa da, içeriğin viral olmasına katkıda bulunan birçok temel faktör vardır. Bir içerik yararlılığı, beklenmedikliği ve problem çözmeyi bir araya getirirse viral olma potansiyeli yüksektir. Çünkü bu tür içerikler yalnızca pratik değer sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ortak sorunlara yenilikçi çözümler sunarak izleyicileri şaşırtıyor ve büyülüyor.

Los Angeles’ta yaşayan tanınmış içerik yaratıcısı ve yapımcısı Casey Rieger, yakın zamanda internette viral olan bir şişe ketçap içeren akıllıca bir “hayat tüyosu” paylaştı.

“Tamam, birinin bunu TikTok’ta yaptığını gördüm ve bunun harika olduğunu düşündüm. Bu yüzden deneyeceğim” dedi 30 Ağustos’ta Instagram sayfasına yüklenen 24 saniyelik Habersunun başında.


“Biliyor musun, ketçapın son parçasını istediğinde -ki bu böyledir- çoğu insan onu avucuna vurur,” diye devam etti Rieger, açık eliyle kapalı şişenin ağzına vurarak.

Ketçap şişesini yere tuttu ve sol kolunu yedi kez saat yönünün tersine çevirdi. Merkezkaç kuvveti ketçabı şişenin boynuna doğru iterek dozlamayı kolaylaştırdı.

“Ne kadar hoş değil mi? Bu ne kadar hoş?” diye sordu takipçilerine.

Rieger’in öğretici Habersu viral duruma ulaştı ve Instagram’da 50.000’den fazla görüntüleme, 2.000’den fazla beğeni ve çok sayıda yorum topladı.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın
 
Üst