Sirk sanatçısı yanan 8 hulahop çevirerek Guinness rekorunu kırdı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Grace, inanılmaz becerileri nedeniyle iki Guinness Dünya Rekoru unvanına sahip.

Dünya çapında üne sahip bir sirk sanatçısı olan Grace Good, olağanüstü hava gösterileri, cesur ateş oyunları ve dikkate değer sepet ve denge rutinleriyle izleyicileri sürekli şaşırtıyor, hatta bazen bunları tek bir etkileyici performansta birleştiriyor. Ancak yakın zamanda iki dünya rekoru kırarak son derece nadir bir şey başardı.

Buna göre Guinness Dünya Rekorları, 30 yaşındaki Grace Good, “aynı anda dönen çoğu ateş sepeti” rekorunu kırarak dikkate değer bir başarıya imza attı. Bu başarıyı, sekiz yanan çemberi vücudunun etrafında sürekli hareket halinde tutarak başardı. Bu başarıya ek olarak, başka bir dünya rekoru daha kırdı: Topun üzerinde dururken 28 şaşırtıcı hulahup’ı başarıyla döndürerek “Çoğu hulahup, dev bir yuvarlanan küre üzerinde dengede dururken aynı anda döndü.”

Sirk sanatçısı, Guinness Dünya Rekorları’na yolculuğunun 18 yaşında bazı arkadaşları tarafından akış sanatlarıyla tanıştırılmasıyla başladığını söyledi. Flow art, hulahop gibi aktiviteleri içeren yoga benzeri bir uygulamadır.

“Hulahoplarla başladım ve giderek daha fazlasını ekleme konusunda takıntılı hale geldim. Sonunda ateş ve hava akrobasisini öğrendim, gerisi tarih oldu!” dedi.

Haberi Instagram’da takipçileriyle paylaşarak, “Resmi olarak Guinness Dünya Rekoru sahibiyim!” yazdı.

“Bu benim için büyük bir yaşam hedefiydi ve sonunda bunu başardığım için çok heyecanlıyım! Yıllar önce Guinness Dünya Rekoru sahibi olma ve America’s Got Talent listesine girme hedefimi yazmıştım. Yapamıyorum. Instagram’da “Sanırım ikisi de aynı anda oluyor” diye yazdı.

“Rekor denemelerinin görüntülerini yakında sizlerle paylaşacağım için çok heyecanlıyım. Bir anda o kadar çok şey oluyor ki ama söz veriyorum en kısa zamanda paylaşacağım. Büyük hayal kurmayı asla bırakmayın, hepiniz!” diye ekledi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın