Rus adam çevrimiçi buluşma için ChatGPT'yi kullanıyor ve bunun karısını bulmasına yardımcı olduğunu söylüyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Adam ruh eşini bulmadan önce yaklaşık 5.000 kadınla tanıştı. (Temsili görsel)

Rus bir adam, yapay zekanın (AI) şimdiki eşiyle tanışmasına ve yazışmalarını ilerletmesine yardımcı olduğunu iddia etti. Rus haber ajansına göre RIA Novosti23 yaşındaki yazılım mühendisi Alexander Zhadan, Tinder'daki olası kötü eşleşmeleri filtrelemek için ChatGPT ve diğer yapay zeka botlarını kullandı. “Yapay zeka destekli ruh eşi” Karina Imranovna'yı bulmadan önce bir yılda yaklaşık 5.000 kadınla tanıştı.

“ChatGPT'ye nasıl iletişim kurduğuma dair bilgi verdim. İlk başta program beni tanımadığı için sorunlar vardı, bazı saçmalıklar yazabiliyordu, ancak daha sonra programı benim gibi kızlarla etkileşime girecek kadar eğittim” dedi Bay Zhadan.

23 yaşındaki oyuncu, yapay zeka botunun kötü eşleşmeleri kaldırdığını, “kendi adına havadan sudan konuşmalar yaptığını”, randevular ayarladığını ve hatta sonunda evlenme teklif etmesine bile yardımcı olduğunu açıkladı. Canlı iletişim kurmaya devam etmesi gereken kadınları kendisine gösterecek bazı filtreler de kurduğunu belirtti.

Kısa süre sonra Bay Zhadan, gerçek hayatta Karina adında bir kadınla tanıştı. Onunla yazışmalarını sürdürmek için AI platformunu kullandı. “Karina ve ben canlı olarak buluştuğumuzda, bu sistemi durdurmanın mümkün olduğunu fark ettim ve onu Karina ile yazışma analisti olması için yeniden eğittim” dedi ve sinir ağının ona kızla nereye gideceğini ve ne yapacağını söylediğini ekledi. belirli bir durumda yapması gerektiğini söyleyelim.

23 yaşındaki oyuncu, ChatGPT'nin 2023'ün sonunda Karina'ya evlenme teklif etmesini önerdiğini belirterek, “ilişkilerinin dengeli ve güçlü olduğunu” açıkladı.

Ayrıca okuyun | ABD hayvan barınağı, Sevgililer Günü'nde eski sevgilinizi kısırlaştırma teklifinde bulunuyor

Yazılım geliştiricisine göre Karina, yapay zekanın ilişkilerinde oynadığı rolden habersizdi. Bunu ancak başvurularını sicil dairesine teslim ettikten sonra öğrendi. Bay Zhadan, şimdiki eşinin gerçeği öğrendikten sonra “sakin tepki verdiğini” söyledi.

Ayrıca birinin “ideal partnerini” bulmasına yardımcı olabilecek bir program oluşturmanın mümkün olduğunu söyledi. “Ekonomiyi, nasıl ve nereye entegre edildiğini anlamalısınız, ancak birçok özelliğe sahip böyle bir program oluşturmaya izin verilebilir. Yaptığım kişisel bir üründür” dedi.

Daha fazla trend haber için buraya tıklayın